Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbáljam megvígasztaln...

Hogyan próbáljam megvígasztalni anyukámat? A nővérem tönkretette az alakulóban lévő kapcsolatát!

Figyelt kérdés

Tegnap este nővérem(24) elment buliba,és nagyon le itta magát. A buliba találkozott anyukám barátjával és letámadta meg számon kérte őt h ő mit keres ott,meg stb...

nem régóta vannak együtt,meg volt beszélve h ma jön hozzá. Anyukámat nem zavarta volna h a pasija elment bulizni,és csak ma tudja meg ha elmeséli h volt buliba. A barátja felhívta és elmesélte mi történt a buliba,és mondta h ne haragudjon de neki erre nincs szüksége. Még anyukám kért bocsánatot a tesóm hülye viselkedésért. Látom anyun h sz.arul esik neki ami történt,de tartja magát.


2012. dec. 26. 12:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az elöbb anya megmondta tesómnak hvan neki 3 hónapja h összeszedje magát ha nem változik meg és nem le áll le az ivással,akkor menjen ahova akar. És örüljön neki h ennyi időt kapott.


Persze most még anyukám a szemét,aki nem érti h ő mennyire szerette azt a pasiját,és neki milyen rossz,mindenki őt bántja,stb... Megint mondta h leszurom magam.stb... Anya mondta ha nem fejezi be,kihívja a mentőket és elviteti,most csak bőg tesóm a szobájába.


Én mondtam anyukámnak hogy hívja fel a pasiját,de nem is meri.. a tesóm helyett is szégyelli magát. kicsit több mint 2 hónapja voltak együtt amugy.

2012. dec. 26. 13:23
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez nem rendes céges buli volt,hanem csak pár ember a cégtől kb 10-15 ember akik jóban vannak megbeszélték h elmennek.
2012. dec. 26. 13:24
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Ez a pasi nem éri meg az erőfeszítést. Ha a legkisebb akadálytól elmenekül, akkor segíteni kell egy kis hátszéllel, hogy gyorsabban haladjon.
2012. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 13-as jó megjegyzés :-).
2012. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

azt mondta anya barátja h ő ezek után nem akar többet a tesómmal a találkozni,és sajnálja h így alakult mert kedvelte anyut,de eddig is csak azért viselte el tesómat.


Anya ezt mondta tesómnak is mikor mondta mennyi időt ad nekih összeszedje magát,meg illene felhívnia és minimum elnézést kérni a viselkedésért. De persze még anyum a hibás,azt mondta neki tesóm h " azért akarsz kidobni,mert a f.asz fontosann?" erre anya levégott neki egy pofon,de még mindig neki áll feljebb. nagyon nagy karácsony mondhatom,jól elbaszta mindenkiét tesóm.


nekem is már irtak oszt.társaim h látták tesómat az egyik buliba ugy csúszott mászott... meg h égő volt...

2012. dec. 26. 14:20
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

Na, akkor nem baj, ha ti máshogy vélekedtek, de én leírom mit gondolok.

A nővérednek már rég kezelés kellene, ezt nyilván tudja az anyukád is. Nem tudom mi váltotta ki ezt egy fiatal nőnél, a gyökereket kellett volna már megkeresni és tenni ellene az anyukádnak. Én elhiszem, hogy nem könnyű, távol álljon tőlem, hogy bárkit is bántsak a családodban.


A férfi fatök.ű, nem érdekli igazán az anyukád, ha nem marad mellette a nehezebb időkben, nem támogatja és egyáltalán nem férfi számomra az, aki a gyermekemet bántja ilyen, pláne ilyen rövid idő után. Legyen véleménye, teljesen igaza is van, de a gyerekemet, családomat csak én bánthatom, más nem.


A másik, amit gondolok, céges buli ide vagy oda, nekem furcsa, hogy ezt az ünnepek alatt rendezték, ne haragudj! Sántít a története. Ha valakivel együtt vagyok, különben sem utólag tudja meg hol járok, másrészt, az anyukádat miért nem hívta?

Lehet, hogy a tesód beteg, de talán ő többet látott ott, vagy tud valamit, amit ti nem. Attól még nem volt elfogadható, hogy lerohanta, ebben igazatok van. De még mindig nem úgy látom, hogy a kapcsolat végéért ő lenne a kizárólagos felelős.


Az anyukáddal légy türelmes, támogasd, de azért a helyedben nagyon óvatosan, utalgatva, ezekre a dolgokra próbálnám felhívni a figyelmét neki is.

2012. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A nővéred tényleg egy szánalmas ember.Viszont az is ott van,hogyha igazán szeretek valakit,akkor nem riasztanak el a hülye rokonai és nincs olyan,hogy "nekem erre nincs szükségem".Ha az a pali tényleg szerette volna anyukádat,akkor a tesód nem tudott volna szétszedni.Ennyi.Lehet,anyukád nem vesztett vele semmit.Majd talál olyat,aki igazából szereti.
2012. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha a pasi egy ilyen miatt hagyta el anyukádat, akkor az azt jelenti, hogy nem is igazán akart vele lenni.
2012. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Anyu nem hibáztatja a barátját,mert lehet h fordított esetben ő is így reagált volna,h akkor inkább amig nincsenek tul mély érzelmek,addig befejezni a kapcsolatot.

Még csak 2 hónapja tartott a kapcsolat,jóformán csak ismerkedtek.


Próbáltam vígasztalni anyut,h lehet h pár nap mulva fogja még keresni... de anya azt mondja h annyira szégyenli magát tesóm miatt h nem is akar vele többet találkozni,jobb ez így. közbe meg látom h sz.arul esik neki

2012. dec. 26. 20:15
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát azért a nővéred 24 éves. Elég gyenge kifogás a pasi részéről, hogy csak eddig viselte el. Még ha egy 10 éves gyerek lenne, akit még vagy 10 évig biztos tűrnie kell...


De szerintem is, ha ennyire elriad az első akadálytól, akkor menjen is isten hírével.


Az én páromnak olyan gáz a családja, hogy hihetetlen, mégsem hagyom ott, mert engem ő érdekel.

2012. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!