Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbáljam megvígasztaln...

Hogyan próbáljam megvígasztalni anyukámat? A nővérem tönkretette az alakulóban lévő kapcsolatát!

Figyelt kérdés

Tegnap este nővérem(24) elment buliba,és nagyon le itta magát. A buliba találkozott anyukám barátjával és letámadta meg számon kérte őt h ő mit keres ott,meg stb...

nem régóta vannak együtt,meg volt beszélve h ma jön hozzá. Anyukámat nem zavarta volna h a pasija elment bulizni,és csak ma tudja meg ha elmeséli h volt buliba. A barátja felhívta és elmesélte mi történt a buliba,és mondta h ne haragudjon de neki erre nincs szüksége. Még anyukám kért bocsánatot a tesóm hülye viselkedésért. Látom anyun h sz.arul esik neki ami történt,de tartja magát.


2012. dec. 26. 12:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek,nemrég jöttek össze. Ez ilyenkor nem ugyvan ám mint a tiniknek. Meg hát a nővéremnek semmi joga nem lett volna szólni neki,ezt csak az anyám tehette volna meg. Meg hát amilyen stílusba és állapotba tette meg... Még az én képemről is ég a bőr...
2012. dec. 26. 12:48
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves anyukád barátja? Nekem azért fura, h karácsonykor huszonéves lányokkal bulizik. Valóban nem így kellett volna tennie a nővérednek, de öt is megértem, jót akart.
2012. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Már, hogy mire nincs szüksége? Ha ennyiért elhagyta édesanyádat, akkor ez ennyit is ért (már mint a kapcsolat). Különben hány éves emberekről beszélünk, hány éves anyukád, meg hány a pasi, már csak azért, mert melyik felnőtt megy bulizni karácsony első napján? Nem a buli a probléma, hanem az időzítés.
2012. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem szép dolog beleszólni a szülő dolgába, de valószínűleg engem is felháborított volna, hogy az anyukám helyett bulizik, titokban. Nem csináltam volna jelenetet, de anyának tuti szólok.

Nem a tesód tette tönkre a kapcsolatot.

2012. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a pasi sem volt normális. Nyilván a nővérednek ehhez semmi köze, nyilván nem azért akart anyudtól valamit, hogy a nővéreddel foglalkozzon, de tudta, hogy anyudnak van gyereke. Mivel írtad, hogy a testvéred leitta magát, gondolom alapól nem ekkora f.szfej (mert valljuk be, most nagyon is az volt), láthatta volna rajta, hogy nincs a "legjobb állapotában", így nem is kellett volna zokon vennie.


Nekem ugyan azzal nincs bajom, hogy bulizni jár, mert pl. egy diszkóban is vannak tizenévesek, de akár negyvenévesek is, de azért december 25-én?? Ha nem is anyuddal van, de a szeretteivel, vagy legalább a barátaival, de bulizni karácsony napján?


Különben meg anyud beszéljen vele, ha tényleg olyan fontos neki ez a kapcsolat, egy dolog, hogy a nővéred is anyud lánya, de nem anyud. A nővérednek meg keverjen le egy jó nagy pofont, hogy mit ártja bele magát más dolgába.

2012. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Anyukám 45 éves, a barátja is korabeli. Mindketten fiatalosak,néha együtt is elszoktak járni bulizni.Egy retro discoba voltak, ott karácsonyi buli volt. A pasijának ráadásul még egy csomó céges munkatársa is volt ott. Ott tartották a megbeszélés alapján az év végi bulit. Duplán égő.

Anya nem is tudta h tesóm megy buliba,ugy volt a barátjával lesz,de vele összeveszett mert egy másik helyen voltak és tesóm akkor is már seggrészeg volt,más pasiknak illegette magát,ugyh a pasija kidobta,és elment. Tesóm meg elment másik buliba,és ott találkozott anyám barátjával. Nagyon égően viselkedett az elmondás alapján.

Ma jött volna a barátja meg volt beszélve,mondta volna h volt valahol. Mert anya mesélte már elötte is mondta h lesz ez a céges buli,de nem tudja h menjen e még.

Undorítóan viselkedett tesóm,és most meg még őt kéne sajnálni h neki milyen rossz h kidobta a pasija... El kellett dugni a gyógyszereket mert öngyilkos akart lenni. Nem tudom miért nem veszi észre magát h csak tönkreteszi az ünnepet,meg nem csak magát hanem mást is lejárat.


De kérdés az hogyan vigasztaljam anyut? mert látom nem esik jol neki ami történt kedvelte a férfit.

2012. dec. 26. 13:02
 7/21 A kérdező kommentje:

Az a baj h tesóm az utobbi hónapokba is így viselkedik... jól bepiál...meg a volt pasija is... mindig csak részegen találkoztak a pasinál,mert ide a pasi nem jöhetett részegeskedni... És tesóm apánkra ütött ha iszik akkor arcoskodni,meg néha agresszív... Már el akarta anya küldeni elvonóra... Anya nem akarta neki karácsonykor megmondani h van neki 3 hónapja h összeszedje magát,munkát találjon és megtanuljon viselkedni vagy költözhet ahova akar... Mégis csak a gyereke,nem dobhatja ki egy ft nélkül az utcára.


És ezt a pasi is sokszor látta h anyám mit küzd a tesommal... De mondta h ő ebbe nem szól bele,ezt intézze el anya. de attól még találkozott anyával,meg jött hozzánk. csak ez h így leégette betette nála a kaput.


Anya nem akar beszélni vele,mert megérti az indokait...

2012. dec. 26. 13:08
 8/21 anonim ***** válasza:

1. Szerintem anyukádnak el kellene küldenie a testvéredet elvonóra, ha nem hajlandó, akkor tegye ki az utcára, mert akkor ESETLEG észbekap, amig otthon pátyolgatják, addg garantáltan marag ilyen.


2. Ha anyukádnak komolyabb volt ez a kapcsolat, akkor a helyében mindenképpen beszélnék a barátjával, és tisztáznám vele, hogy mennyire fontos a férfinak anyukád. Ha ö is komolyan gondolja, akkor beszéljék meg, hogy mi legyen a testvéreddel, hogy ne erre menjen rá kettejük élete.

2012. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Támogasd anyukádat hogy lépjen fel a nővéreddel szemben.Beszélgesetek sokat,mást nem tudok mondani.Sajnálom hogy igy alakult.
2012. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A vállalati bulik akkor vannak, amikorra a cég szervezi, ebbe a munkatársaknak nincs beleszólása.

Ha a kérdezö testvére alkoholista, akkor nem lehet öt mentegetni, egyértelnüen ö a hibás, ha botrányt okozott.

A barátot is igencsak meg lehet érteni, mert ki szeretné, hogy a vállalati vacsorán egy részeg nö cirkuszoljon vele, méghozzá jogtalanul és trágár módon - adott esetben ez akár az állásába is kerülhet!

2012. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!