Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam telik csak igy a karácso...

Fibbrizzo kérdése:

Nálam telik csak igy a karácsony vagy másnál is?

Figyelt kérdés
Hát nem tudom hogy mondjam de oltári rossz ez a karácsonyom is.Nálunk sosincs fa mit fel lehetne disziteni .25 évesen jo lenne szeretetbe lenni ..De hát én olyan szülökkel töltöm a karácsonyt akiket hidegen hagyja az egész ünnep.Végülis a családom ilyen és nem én .Nálunk sose volt az hogy ajándékozás vagy sütés ,fözés várjuk a karácsonyt ,semmi ilyen .Se ölelés vagy egy jo szó.csak kiabálás meg ilyenek .Azért igy felnött fejjel rossz visszagondolni hogy sose ugy telt a karácsony ahogy kellett volna .Most is a barátnöm irogat és kérdi hogy feldiszitettem e már a fát ?-mire én nehéz fejjel irom hogy igen .mikor sehol semmilyen fa .Mert az ö szülei rendesek meg normálisak és egymást megajándékozzák ,szeretet van náluk és békesség ami fontosabb mindennél .Én meg szégyellem magam elöttük......nem tudom én élem csak igy meg a karácsonyt vagy más is ???
2012. dec. 24. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem csak te, szerintem másnál is van veszekedős, balhés Karácsony. De a barátnődnek szerintem igazán elmondhatnád, nincs ebben mit szégyellni.
2012. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
25 évesen szerintem már tudsz venni egy fát és néhány díszt, főzni is tudsz...szóval, mi a problémád?
2012. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a probléma az hogy ahhoz elkéne költözni .amire pénzem nincs .itthon amit leadok a fizeésböl nem marad szinte semmi .igaz vehetnék de hova tegyem a fát ?a szobám akkora hogy egy ágy és egy asztal fér el benne semmi más .ha meg kitenném az elöszobába apám kivágná mert már egyszer megtette .
2012. dec. 24. 18:32
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

albérlet, egy szobát bérelsz, annyi kijön a fizetésedből. Így laktam 18 éves korom óta és szerettem, hogy nyugalomba megyek haza, nem arra, hogy ki tudja mi vár otthon :S

Most már gyerekeim vannak, nyugis a karácsony, nincs nagy hepaj, egyféle kaja, egyféle süti, egyféle ajándék és fa :)

2012. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ja és biztos vagyok benne, hogy nemcsak a karácsony, hanem a hétköznapok is húzósak nálatok, együttérzek
2012. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Menj el a barátnődhöz karácsonyozni.
2012. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem mész el a barátnődhöz karácsonyozni?

Egyébként nekem is nehéz a karácsony. Oké nálunk van sütés-főzés meg ajándék, de nincs együtt a család. Apa az "új" családjával van ami baromi nehéz :S

2012. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
azért mert a barátnömnél eggyütt van az egész család ,rokonokkal ünnepelnek meg minden .nekem se tesom se rokonok vagyis rokonok vannak de születésem ota mutatták az arcukat felénk .megszoktam az egyedüllétet és nagyon kényelmetlenül érezném magam sok ismeretlen ember között ,nyomasztoan .
2012. dec. 24. 18:51
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Majd azért az ünnepek után mégiscsak mondd el barátnődnek, hogy nálatok hogyan szokott telni a karácsony!

Nálam egyébként egy kb. 50 cm-es műfenyő van, évek óta ugyanazok a díszek, ugyanazok a gyertyák.

Egyébként szüleid szokásával kapcsolatban: ha nem tetszik az, ami ezzel az ünneppel kapcsolatban otthon van, akkor változtass a szokásokon, mutatsd meg nekik, hogy lehet ebből az ünnepből nálatok is egy csendes, békés, szép ünnep, csak azzá kell tenni!

Ne várd, hogy mások cselekedjenek olyankor, amikor te is meg tudod tenni, amit meg lehet tenni!

2012. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
én hiába mutatnám nekik mikor öket nemérdekli vagyis apámat .utoljára kiszorta a fát diszestül ,azota nincs sose fa ,öt nemérdekli semmi csak neki jo legyen és kész .
2012. dec. 24. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!