Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell tonre tenni a...

Miért kell tonre tenni a karacsonyt, a szuleimnek?

Figyelt kérdés

Ma talalkoztam a baratommal, es meglátott apa,miközben csokoloztunk, meg megfogta a fenekem.

és erre elrancigalt onnan, es be vagyok zarva a szobamba, reggelig .. szép szenteste

megkaptam milyen ku.va vagyok stb....

mert tény,sok barátom volt már, kb 20, de én ebben semmi rosszat nem látok. amíg csak csokolozunk,miert baj? jol erzem magam így,ennyi :(

16,5 lany


2012. dec. 24. 10:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hahh ez jó :D
2012. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem kamu! Szuz vagyok!

az első oldali valaszolonak meg uzennem, jo a helyesirasom, meg kene kulonboztetni az ekezet nelkuli írást, a rossz helyesirastol!

es ha nem fekszek le velük,miert baj?

2012. dec. 24. 15:45
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól vettem a kérdést, lényegében még nem szexeltél senkivel.Ha ez így van, 2 fiúval nyálping-pongozni, az nem gyenge. Jó lenne, ha végre megállnál kicsit pihenkélni is. És néha gondolkozni is. Kimondottan undorítónak tartom, ha valaki az utcán csókolózik, és ott tapogatja a másikat. Ez a 4 fal közé való, nem tartozik másra.
2012. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15:47 vagyok. Bocsi, lemaradt egy 0 szóval 20 fiúval....
2012. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Megértem a szüleid.
2013. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!