Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szuleimnek,...

Hogy mondjam meg a szuleimnek, hogy jarok valakivel?

Figyelt kérdés

tudják,hogy van az a srác...Akivel szoktam talizni néha...de azt nem tudják,hogy újabban minden nap együtt vagyunk+járunk is.

valamelyik nap majdnem lebuktunk, a főtéren smároltunk, és még időben észre vettem,hogy jön apa haverja..

hogy vezessen fel? eléggé konzervatívak, hűség gyűrűm is van...

16.5l


2012. dec. 18. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
hűség gyűrű?
2012. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hazassagig tarto szuzessegi fogadalom....szimbolikusan a gyűrű jelzi
2012. dec. 18. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el őszintén, vagy kitagadnak? :D
2012. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Tőlem apám párhetente megkérdezte: na és van udvarlód? Ha volt, mondtam, hogy van, ha nem, akkor meg hogy nincs. Ennyi, nem kérdezősködött tovább, de így könnyebb volt suli után felhívva azt mondani, hogy hadd maradjak még bent kicsit a belvárosban, mert beülnék valahova az XY-nal.

Komolyan a szülők ezt már meg sem szokták kérdezni a saját gyereküktől? Tényleg ennyire szánalmasak manapság a szülők? Ennyire le se szrják, hogy mi van?

2012. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Valóban az a legegyszerűbb módja, ha elmondod.

Egy-két tipp:

1. Megkérdezed, hogy eljöhet-e hozzátok mit tudom pl.: tanulni, dvd-t nézni, vagy csak dumálni. Aztán pár nap múlva megint megkérdezed és megint. Hidd el rá fognak jönni, hogy valami komolyabb kezd kialakulni.

2. Elmondod, hogy elmész x.y-al valahová (kólázni, plázázni, mekibe, vagy akárhová). Aztán 2 nap múlva megint. Szintén rájönnek hogy valami alakul.

3. Direkt lebuktok. Például úgy csináljátok, hogy éppen meglássanak benneteket a szüleitek, de úgy tesztek mintha nem tudnátok, hogy ők látnak titeket. Fogjátok meg egymás kezét (ne egyből smároláson kapjanak rajta). Ebből is fogják tudni a szitut.


Az első ilyen esetek mindig nehezek, de ők is voltak fiatalok, örülni fognak, hogy találtál valakit.

2012. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú, ennyire konzervek? Ezt ők sem gondolhatják komolyan, hogy az majd úgy lesz!


Én elmondanám. Nem kell nagyon nagy felvezetés. Elmondod: tudjátok, van xy akivel szoktam találkozgatni. Nos, az úgy alakult, hogy több alakult ki a barátságnál közöttünk. :)


Nem fogják leszedni a fejed, hiszen az hogy valakivel együtt vagy, korántsem jelenti azt, hogy azzal bármi olyan történni fog. De ha netán igen, akkor is mi van?

2012. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!