Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtél már meg valakivel...

Ismerkedtél már meg valakivel az 'utcán'?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki az utcán ismerkedett meg a párjával? Az utcát azért tettem idézőjelbe, mert ez lehet pl. egy bolt, pláza vagy bármilyen egyéb hely is, lényeg azon van, hogy nem egy közös ismerős által, hanem tök idegenként történt a megismerkedés.


Azért kérdezem, mert tetszik egy férfi, akit a buszon szoktam látni reggelente és néha a plázában is. A szemkontaktust felvettük már, észleltük egymást, de sajnos még semmi sem történt. Én vagyok a nő, így arra gondoltam, hogy legközelebb rámosolygok, ezzel jelezve, hogy nyitott vagyok.


Előre is köszönöm a történetedet!

26/n.


2012. dec. 11. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi vonaton ismerkedtünk. Véletlen mentem akkor pont azzal a vonattal, de utána minden hétvégén "muszáj" voltam :) Nyugodtan adj jelet :)
2012. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

mosolyogj ... ha rémülten körülnéz, hogy kinek szól a mosolyod, akkor nem akar tőled semmit :)


mindkét feleségem az utcán ismertem meg

2012. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát nem úgy ismerkedtem, csak egy újabb netbarátot szereztem. Egyszer voltam kint fotózni a városban, és volt egy utcai zenekar, őket is lefotóztam. Az egyik lány, aki meg ott ácsorgott, kiderült, hogy nagy rajongó, és elkérte a fotókat. E-mailt váltottunk többször is, és kiderült, hogy pár rajzfilmben megegyezik az ízlésünk.
2012. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton.

Többször utaztunk már együtt,de szemezésen túl sosem jutottunk,nem jött oda.Meguntam,cetlire nevem számom,leszállás előtt,mosoly kiséretében odaadtam.

Kb 3 hét múlva mert felhivni,félénk volt,és nem akarta elhinni hogy tényleg az én számom és tényleg tetszik nekem.

De azért randira elhivott,tényleg félénk pasi volt,de végül elég sokáig együtt voltunk.

2012. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Egy barátnőmet villamosmegállóban szólította le a vőlegénye és elkérte a számát. 5 éve együtt vannak, augusztusban lagzi:)
2012. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Duna parton sétálgatva. Csak megszólított és összebarátkoztunk. Minden nap találkoztunk és kialakult a dolog. Ennek már 5 éve és most várjuk az első közös babánkat.
2012. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jó ilyen történeteket olvasni. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy van olyan pasi, aki meg mer szólítani egy nőt az utcán. Hát akkor azt hiszem, hogy összeszedem minden bátorságomat és ha legközelebb úgy adódik, akkor rámosolygok: )
2012. dec. 11. 14:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem, méghozzá egy optikában az optikussal, amikor szemvizsgálaton voltam. Beleszeretett a vörös hajamba. :) Végül sok minden nem lett, mert kiderült, hogy házas.



28/n

2012. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi vonatos... :)

Mi is vonaton ismerkedtünk meg, 3 nap után moziba hívott, aznap este szerelmet vallott... már 12 éve együtt :)

29/n

2012. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindenkivel ismerkedtem meg minden apropó nélkül. Volt aki a Balaton partján kért tőlem tüzet, volt akivel felváltva ültünk a padon a müpa karzatán, volt aki a koripályán segített fel, amikor sikerült hatalmasat esnem. Sok lehetőség van így ismerkedni, ha az ember bátor. Rámosolyogni jó ötlet, aztán meglátod, mit lép :)
2012. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!