Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtél már meg valakivel...

Ismerkedtél már meg valakivel az 'utcán'?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki az utcán ismerkedett meg a párjával? Az utcát azért tettem idézőjelbe, mert ez lehet pl. egy bolt, pláza vagy bármilyen egyéb hely is, lényeg azon van, hogy nem egy közös ismerős által, hanem tök idegenként történt a megismerkedés.


Azért kérdezem, mert tetszik egy férfi, akit a buszon szoktam látni reggelente és néha a plázában is. A szemkontaktust felvettük már, észleltük egymást, de sajnos még semmi sem történt. Én vagyok a nő, így arra gondoltam, hogy legközelebb rámosolygok, ezzel jelezve, hogy nyitott vagyok.


Előre is köszönöm a történetedet!

26/n.


2012. dec. 11. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Benzin kúton Ismerkedtem meg a férjemmel.
2012. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én belementem a kocsijába! :D Mint utóbb kiderült, már akkor szimpatikusok voltunk egymásnak, csak hát akkor neki még menyasszonya volt. Pár hónapra rá kiderült hogy van egy közös ismerősünk, majd újabb 4 hónap múlva megkeresett, hogy vége lett a kapcsolatának és szeretne velem találkozni. :) Azóta 7 év telt el, összeházasodtunk, van egy 2 éves gyermekünk és úton van a következő! :)
2012. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jó ilyen vidám történeteket olvasni! :)
2012. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok mint te :) Csak én az autóbusz állomáson szoktam látni az illetőt :) Közös ismerős nincs, és semmit nem tudok róla, csak azt, hogy eszméletlenül jól néz ki. :)
2012. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

mi buszon utaztunk egyutt, nyolc honapig.

ramosolyogtam,o.odajott beszelgetni.

1 éve egyutt vagyunk ;)

17l

2012. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!