Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apámmal, hogy...

Mit csináljak apámmal, hogy ne csináljon magából teljesen hülyét?

Figyelt kérdés

Apám kb 2 hónapja elkezdte rágni a fülem,hogy segítsek már neki regisztrálni az egyik nagy közösségi oldalra. Segítettem neki,de azóta elszabadult a pokol. Apámnak van egy fajta stílusa és azt gondolja,hogy ezzel a stílussal ő felettébb jófej! Amúgy 50 múlt.

Mindenkibe beleköt a közösségi oldalon,mindenkinek beszól,és leveleket írogat boldog boldogtalannak,mert meg van arról győződve,hogy az oldal lényege a levélírás.

Persze olyan stílusban ír,hogy azzal megsért,provokál embereket. Már volt,aki verést is beígért neki a stílusáért.

Ezen kívül nőknek udvarolgat,de amolyan alpári,közönséges stílusban,ezt gondolom nem kell részleteznem!

Már az én pofám év felnőtt fejjel apám gyerekes ki ha én nem viselkedése miatt.

Mit tudok csinálni? Vagy hagyjam,hogy megtanulja a leckét?


2012. dec. 21. 14:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Apám egyébként antiszociális,nem jár el sehova,csak a neten nagy legény,meg a munkahelyén...Szeretik is érte sokan.

Ja amúgy én sosem kaptam tőle játékot és semmit sem az életben,mert ami pénze volt magára költötte,ezt csak az 50éves hozzászólónak írom. Egyébként felettébb sajnálatosak a megnyilvánulásai a nők felé..Na de tényleg hagyom a fenébe,ha ennyi esze sincs,hogy mit illik meg mit nem.Nem gyerek már,lehet tényleg az első verés után a fejéhez kap!

2012. dec. 21. 17:34
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen gépetek van. Ha van lehetőséged, csinálj apádnak egy "vendég" felhasználót, amit te nem nézegetsz. Az internethez mindenkinek joga van. Meg ahhoz is, hogy megtanulja az internet stílust.
2012. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát én nem nézegetem a facebookját! Isten ments! Ő meséli mennyire kemény volt az XY-nal,mert így meg úgy jól megmondta neki...Én nem lesegetem ő mit csinál,de legalább ne lenne büszke ezekre a húzásaira!
2012. dec. 21. 18:18
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyám meg folyton bejelölte az én ismerőseimet,barátaimat,kollégáimat,és haverkodás címén rájuk szállt úgy,hogy nem is ismerte őket.Egy időben a pasijaimmal is ezt csinálta,illetve egy pólyásbaba szintjén kezelt,és folyton kommentelgetett,bármit kiraktam,illetve is kiposztolt baromságokat,amiktől égett a fejem.Én egyszer mondtam el Neki a véleményem,de azt elég határozottan.Utána meg nem reagáltam a hülyeségeire,és szép lassan leállt.Sajnos agresszív levelek írása rá is jellemző volt egyébként...Aztán most egy ideje néma csend,szerencsére.

Amúgy tudod,mi a baj?Hogy nem veszik észre,hogy mindez Neked kellemetlen és égő.(Különben mentálisan is problémája lehet az ilyen felnőttnek,én például anyámnál azt is észrevettem,hogy több ízben kamu profilokat kreált,ismerőseimet bejelölgette,és álnéven ,,nyomult" fb-n.Én akkor megmondtam Neki,hogy szerintem nem normális.)

2012. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát valami bibijük van az tuti...
2012. dec. 21. 18:54
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem az tetsztt, amit10es válaszoló írt. Nem kell ennyire vérkomolyan venni azt, hogy iwiwen kinek mit ír :D

Hagyd, hogy kijátsza magát.

2012. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem iwiw,de mondjuk ez csak részletkérdés! Csak az mondjuk nem annyira játék,ha embereket fenyeget meg ő is. Egy ismerősömet fenyegették már meg facebookon és feljelentést tett,és a másik félnek fizetnie kellett,mint a katonatisztnek! Na erre meg annyira nincs szükségünk,csak azért,mert ő "szórakozik"!
2012. dec. 21. 19:42
 18/19 anonim ***** válasza:

anyámnak én pont ezért nem csináltam facebookot :) bár ő nem az az agresszív fajta, de sok hülyeségre képes :)


akármit elolvas a neten, rögtön pánikol, mert az tuti úgy van. elmagyaráztam neki, h a legtöbbje akkora kamu mint a ház. egyszer sírva hívott fel, mert kapott valami pánikkeltő emailt. mondom, küldd át. megnyugtattam, h ez nem szentírás, nem kell komolyan venni, ne csak 1 forrásból táplálkozzon.

persze, hiszen ő úgy nőtt fel, h volt 1 rádió, 1 tv adó, aztán amit ott mondtak, az úgy volt. persze már akkor is ferdített a média. mindig azt mutatják be, ami szerintük fontos, és a valóban lényeges dolgokat elhallgatják.


hagyd apádat. de sztem küldhetsz neki a közösségi oldalon egy levelet, hátha akkor fogja, h mi a gáz :D

2012. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egy világ omlott össze bennem. Elmentek külföldre, telelni.

Rábíztak egy gépre. Belájokolták, vagy mittudom mit csináltak..Kamerát kaptam, beszélgessünk..

Folyik a könnyen, fáj a szívem.. mert ez csak ez szar gép..

Minden apa, anya hülyét csinál magából..mert hisz.

Az ölelésbe, az érintés erejében.

Azt hiszem 10-es voltam. Nem tudom..

Nekem is már csak ez a technika maradt?

2012. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!