Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki nevelőapámat?...

Hogy bírjam ki nevelőapámat? Ne figyeljek rá mikor szemétkedik? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta velünk él, de engem mindig is gyűlölt. Undorral néz rám, soha nem beszél velem normálisan, csak mint a kutyával. Mindig azt nézi mikor mit csinálok, állandóan ordibál, ha valami nem tetszik neki. Rendszeresen bejön a szobámba kutakodni, ami nagyon zavar. Szinte már üldözési mániám van tőle, mert folyton figyeli minden lépésemet. Annyira fel szokott idegesíteni, hogy már az egészségemre is ráment... Mióta itt van meg akar szabadulni tőlem. Persze az ő gyerekének mindent szabad. Hogy tudnám ezt megoldani?

2012. dec. 12. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Otthon kell maradnod, még mindig ez a legnagyobb biztonság számodra. Én csak azt mondtam, építs a barátságokra. Édesanyáddal pedig beszélj haladéktalanul!
2012. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De csak szépen, nyugodtan, átgondoltan. Tudom, nagyon nehéz, de ennek a beszélgetésnek nagy jelentősége lesz!
2012. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szegény fiam is így van!Sajnos a második férjem nagyon utálja ot és erre késobb derult fény.Mi osszefogtunk a fiammal és én csak mellete állok!Tudom hogy megoldjuk!Beszélj anyuddal!!!!
2012. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a saját történetemet olvasnám vissza.Nekem 16 éves koromban lett nagyon durva ez az egész,ráadásul az én faterom még iszik is,ami azt jelenti,hogy minden második nap részeg.Anno a szüleim majdnem elváltak,amire én is rásegítettem,de sajnos kibékültek,azóta is együtt vannak.Én nem mentem se koliba,el se költöztem,viszont a te korodban nagyon sok barátom volt,ami azért volt jó,mert a délutánokat velük töltöttem,így nem kellett otthon lennem abban a légkörben.Persze ezek sosem voltak igazi barátságok,de arra jók voltak,hogy délutánonként kimentsenek ebből a rossz környezetből.Próbálj beszélni anyukáddal,hátha észhez tér,csak vigyázz,nehogy te legyél a bűnbak,aki szét akarja szedni a családot.Úgyhogy csak óvatosan.
2012. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj, hogy nagyon nem is mehetek el itthonról :S ' héten 1x elmegyek valahova már "csavargok". Megpróbálok majd beszélni anyával, de szeritnem meg fog rám haragudni
2012. dec. 13. 12:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Sikerült valamit megbeszélni azóta? Amúgy boldog karácsonyt utólag! :)
2012. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
képzeld,nekem is nevelőapám van és gyomorfekélyem lett meg stresszelek miatta.egyszer gondolkoztam azon hogy vagy én vagy ő távozik a túlvilágra.majdnem meg is tettem egyszer.tudom milyen érzés ez.miatta sokazor sírok fiú létemre.persze az én anyám is leszarja:(
2013. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2017. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!