Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan reagálnátok,...

Fiúk, ti hogyan reagálnátok, ha finoman megmondanám, hogy elegem van anyátokból?

Figyelt kérdés

Nem akarok tiszteletlennek tűnni, de a helyzet alapjában ez. Barátom anyukájával él, a körülmények olyanok, hogy inkább náluk tudunk találkozni. (ő esténként még nyelvet tanul ha hazaér, nekem van inkább időm őt meglátogatni)


2-3 hónapig heti öt nap is mentem hozzájuk esténként (ott is aludtam), de most már annyira elegem van belőle, hogy nem is akarok annyit menni, hiába szeretem nagyon a barátomat.


Úgy érzem, megfulladok az édesanyjától. Mikor oda érek, általában vacsora időben, akkor anyukája mindig kiül hozzánk, (akkor is, ha nem is eszik), és csak mondja, mondja a magáét. Rengeteget tud beszélni, van, hogy 30 percen át egyfolytában, és alig hallgat el. Kettesben így alig van időnk a barátommal.


Mikor a szobában vagyunk már, akkor is időnként beszólogat ezért azért, meg mikor fürödni megyünk, akkor is. (beszólogatást úgy értem, hogy mit kell elintézni, hova menjen a barátom, ilyesmik). Reggel ugyanez van.


Már szinte úgy érzem, mintha inkább az anyjával élnék, minthogy ővele járjnék együtt.


Szerintetek nagyon megbántom, ha megmondom az igazat, hogy be vagyok az anyjától sokkallva?


2012. dec. 10. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted egyszer nem?

Albérletben laksz egy másik csajjal. A párod heti kétszer mehet hozzátok. Jól emlékszem? :)


Szerintem mond meg neki nyugodtan, hogy nem az anyjához jöttél.

Hugom anyósa is kiszolgálja a fiát teljesen, de nem akaszkodik rájuk. Hugom igen is rá szól a barátjára, hogy legyen önállóbb, nem pici már.

Egyébként meg mi a fene van a pasiddal, hogy nem akar veled kettesben lenni?! Már rég ki kellet volna osztania az anyját finoman. Fürdésnél, szobában levésnél csak úgy ki-be ugrál és a barátod nem szól rá? Kivel jársz te? Kivel akarsz járni? Férfival, aki azért van még otthon, hogy később könnyeben el lehessen kezdeni az életet. Vagy egy kisfiúval, akinek még fognia kell anyuci szoknyáját, h nehogy rosszat álmodjon.

2012. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Annyit tennék még hozzá, hogy vacsorázni meg fürdeni otthon szoktam, mielőtt találkoznánk.


Igen, korábban már volt hasonló kérdésem. Örülök, hogy ismét feltettem más formában, mert így láthatom a másik fél nézőpontját is, konkrétan, hogy valószínűleg az anyukáját is zavarja ez a helyzet, nem csak engem.


Azt is megemlíteném, hogy akkor is ugyanígy viselkedett, már a kezdetektől, amikor még csak heti 2 alkalommal jártam ott.

2012. dec. 10. 14:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem hozzá mentél, ezt ne mondd, mert sértő. Ha egy család lesztek, akkor is végig kell hallgatnod az anyját, ha nem érdekel, akkor is. Ajtót csukjátok be, csak nem nyit rátok?
2012. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!