Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesommal nagyon osszevesztun...

A tesommal nagyon osszevesztunk, de nagyon hianyzik nekem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nem az edes tesomrol van szo,hanem az elso unoka tesomrol,de olyanok voltunk,mint az edes tesverek.Mind 2en lanyok vagyunk,o most 18 eves en 17.

5eve kezdtunk el nagyon joba lenni.Mivel nem egy orszagban lakott velem,ezert,csak minden 3 honapban jott haza az anyukajahoz(apukajava elt),de amikor haza jott velem volt folyton,mindent elmondtunk egymasnak,100%ban egymas mellett altunk mindenben,amikor haza kellett mennie mindig sirtunk.Neten mindennap beszeltunk.Ide koltozott miattam,itt folytatta a sulit,es itt kezdodtek a bajok.Amint ide koltozott tobb baratja lett es engem elfelejtett,irt o mindennap nekem,de mar nem talalkoztunk,akkor lattam a masik baratnom telefonjaban,hogy a tesom azt irta ,hogy en egy k*rva vagyok,meg utanozni akarom ot,meg stb...meg ,hogy a csaladom milyen,meg orul,hogy nem hasonlit ram,meg ennel durvabb dolgok is voltak abban az smsben.Nagyon rosszul esett,ha elmentunk valahova,akkor alig szolt hozzam.Es amikor lattam,hogy megint irt facen a baratnomnek rollam,hogy szanalmas ember vagyok,akkor meg irtam neki,hogy utalom,mert igy viselkedik velem,es azota nem beszeltunk,meg annyitt sem,hogy szia.Ennek van mar jo 1eve,hallottam,hogy mar megint vissza koltozott nyaron oda ahonnan jott.En ugy szeretnem latni,nekem hianyzik,de nem tudom meg erdemli-e ,hogy irjak neki..Mit gondoltok?


2012. nov. 29. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezzél már rá, hogy mi a fene baja lett veled, amikor ide költözött. Most úgy is messze van, nem fogtok össze futni. Talán őszinte lesz.

Ha meg tényleg igaz amiket írkállt rólad és még most is hasonló véleménnyel van, akkor örülj inkább. Az ilyen nem barát. Ne kapaszkodj az emlékbe.

2012. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itt olyan dolgok történtek, h ezt a barátságot már képtelenség feléleszteni. azt se hiszem, h a távolból igazat mondana. neki már mindegy, még véletelnül se nagyon futhat össze veled. mindenesetre érdkes, h mennyire megváltoztatta a kapcsolatotokat, amikor egy helyen éltetek.
2012. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En azt hiszem,ti mar jo baratnök sosem lesztek,keress masik baratnöt,benne többet nem fogsz megbizni.En azert irnak neki,nem kerdeznek semmit,nem is varnak valaszt,csak ird meg neki,mennyire szeretted mint tesot es baratnöt,es nagyon megbantott avval amiket terjesztett rolad,ennyi.
2012. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem beszéljétek meg és vedd fel vele a kapcsolatot. Bocsáss meg neki :D Lehet hogy már ö is megbánta a dolgot de nem mer a szemedbe nézni azok után amit művelt veled.
2012. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit kerestél te a másik barátod telefonjában?? :)
2012. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!