Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg apukámat?...

Hogyan kérjem meg apukámat? Vagy ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na hát ez egy kicsit fura meg egyedi eset, de légyszi segítsetek. Az egyik ismerősöm épp ment haza mikor meglátta egy épület világos falát amin hatalmas fekete betűkkel a nevem szerepel meg pár "kedves üzenet" nekem... fogalmam sincs ki lehetett az, nincsenek ősellenségeim. egy barátomat megkérdetem, hogy segítsen eltüntetni, de nem tudom hogyan lehetne. ha bekopogtatok az épületbe nem hinném hogy csak az én kedvemért azonnal neki állnak falat festeni, meg amúgy is elég szegényes meg egy rakás falfirka van még ott, az se zavarja őket... nem tudom vegyek-e fekete graffitit aztán fújjam át vagy falfesték, vagy verjem le a falat. de ezzel megint az a baj, hogy bűncselekményt követnék el, és ha épp bent lennének az épületben kijönnének persze engem kapnának el. meg pénzem sincs. gondoltam rá hogy megemlítem itthon mit lehetne ezzel kezdeni, de nem akarom hogy apukám lássa. ja és ha tömeg nevem lenne egyáltalán nem érdekelne, de egyértelműen nekem szól, mert ritka nevem van. hogy mondjam el itthon? ti mit csinálnátok?
2012. nov. 26. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg vehetsz egy doboz festéket és lefestheted..

Vagy akár figyelmen kívül is hagyhatod-legközelebb megint fel fogják írni.

2012. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És pontosan mik vannak a falra írva? Csak kíváncsi vagyok hogy mennyire durva.


Én biztos vennék graffityfestéket, és éjszaka gyorsan lefújnám.

A kapucniról ne feledkezz meg, hátha van a közelben térfigyelő kamera.

2012. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Veszel csiszolópapírt,bekopogsz,hogy szerednéd lecsiszolni a faluk egy részét,legyenek szivesek engedni,ártatlan tekintet,panaszkodhatsz is egy sort,biztos megengedik
2012. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De tuti, 100%, hogy Te vagy akihez szól?
2012. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!