Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te inkább a múltban vagy a...

Te inkább a múltban vagy a jövőben élsz?

Figyelt kérdés
én múltba beleragadós vagyok, sokáig emésztem magam, ez nem jelenti azt h nincsenek terveim és nem teszek értük, de szeretem sajnálni magam. A párom épp az ellenkezője, könnyen lerázza a problémákat, csak előre tekint, és sokszor az az érzésem h ezáltal nem vesz részt a jelenben. Nem tud kikapcsolni, h akkor most van pár szabad óránk, azon jár a feje h miket kell elintézni...össze lehet csiszolódni? Azt gondolom ez jó lehetőség mindkettőnknek a változásra, h tudnám elérni h néha kikapcsoljon és csak élvezze h együtt lehetünk?
2012. nov. 26. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A jelenben. Nincs értelme a múlton rágódni, de előre se nagyon szeretek tervezni, mert ha valami nem jön össze, az nem esik jól. Rövid távú terveim persze vannak, de inkább arra koncentrálok, ami most történik. Ez a legésszerűbb.
2012. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs jelen. Jövő van meg múlt.
2012. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jelen a múltat már nem lehet megváltoztatni a jövőt meg most fogod:)
2012. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!