Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 gyerek egy szobában. Szerint...

2 gyerek egy szobában. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 23:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne gáz? Mi is így nőttünk fel a nővéremmel, és ma is élünk, sőt normális felnőttek lettünk.
2012. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne gáz. Mi is így nőttünk fel.
2012. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne? Kicsit kényelmetlenkednek, ha serdülnek, de ez szerintem egy tök normális dolog.
2012. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen normális. Szerintem Magyarországon a városlakók 80%-a így nőtt fel. Viszonylag kevés lakásban van annyi helyiség, hogy minden gyereknek jut külön szoba.
2012. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
A szomszédunkban az én gyerekkoromban 8 gyerek lakott egy szobában, szüleik meg a konyhában. És mégis helyes, okos, értelmes felnőttek lettek, egészséges lelkülettel. :)
2012. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
En is egy szobaban vagyok a hugommal, raadasul ilyen kihuzhato kanapeagyunk van, szoval egymas mellett is alszunk. En semmiert nem adnam az ejszakai beszelgeteseinket:) meg ha neha horkol is, meg rugdos, megiscsak o az, aki eltereli a gondolataimat, es megnevettet, ha rossz kedvem van. Ha meg a baratom itt alszik, o atmegy anyahoz. Persze ha majd egyszer nekem kell ezt megtennem, siman atmegyek en is. Imadom:) 18L
2012. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
Én is egy szobában voltam tesómmal, sőt mellé bújtam ha rosszat álmodtam :)
2012. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem is ritka dolog.. Van, ahol ennél sokkal többen is szoktak egy szobában lakni.. Sajnos..
2012. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem gáz. Én biztos nem bírnám. Nekem anyukámmal kellett egy szobában lennem kamaszkoromig, azóta ki nem állhatom és abban lelem örömömet, ha egyedül lehetek.
2012. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
A magyar társadalom lakásviszonyai miatt egyáltalán nem példátlan eset, de személyiségfejlődései szempontból nem javallt. Törvényileg egyébként 6 négyzetméter kell minimum egy gyereknek + fürdőszoba. (azt nem tudom, hogy életkorral összefüggve ez a szám változik-e)Annak ellenére, hogy tömeges a dolog azért van rá esély, hogy a gyereked szégyent fog érezni a dolog miatt, mivel a magyar társadalom folyamatos szégyent érez a lakásviszonyai miatt, ezért nyilvánosan mindenki igyekszik titkolni, ennek eredményeképpen például az iskolában összesen egy olyan gyerek képes szégyenérzetet és frusztrációt kelteni egy egész osztályban, akinek lehetőségében áll babazsúrt tartani. A másik dolog, hogy ez igaziból gyerekfüggő. A kicsi gyerekek nagyobb részt még jobban elvannak így, de például egy két év korkülönbségű fiú-lány tinédzser testvérpár hihetetlenül rosszul érezheti magát. Vagy akár egy magánykedvelő elmélyültebb vagy alkotó vénájú gyerek, ha valakivel osztoznia kell. És végül: A családi viszonyoktól is függ, hogy mennyire van szüksége a gyereknek privát menedékre. Például aki szigorú konvencionális (vagyis ostoba), az nagyon tönkre tudja tenni a gyerekét, ha nincs hova menekülni tőle. Egyébként a kérdést azért nem teljesen értem. A "gáz" most azt takarja, hogy a gyereknek probléma-e (én így értelmeztem), vagy hogy neked ciki-e a barátnők előtt. Hogy azt gondolják-e rólad majd, hogy csóró vagy. Erre a válasz az, hogy igen azt gondolják. Ha nekik sincs jobb, akkor meg azon kárörvendenek, hogy neked sincs jobb. Ebben az országban mindenki nagyon frusztrált, és egymás lenézésével próbálják magukat boldogabbá tenni. Esetleg megpróbálhatod szétválasztani a szobát valamilyen megoldással
2012. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!