Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan család ahol egy nagy...

Olyan család ahol egy nagy szobában van a 3 gyerek?

Figyelt kérdés
Összesen 2 szoba van, csak a kérdés hogy a 3 kicsinek egy gyerekszobája van. Nagy méretű szoba viszonylag. Nagyon szűkös, problémás, egymás "agyára mennek" nagyon? Altatási gondot eredményez?
2012. szept. 4. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A lifenetwork csatornán megy egy műsor, ahol 6- ős ikreket nevelnek a szülők, egy szobában alszanak mindd!
2012. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs olyan csatornám....na mondjuk nem is ennyire rossz a helyzet hogy 8 emberre egy szoba...
2012. szept. 4. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem egyenlőre 2 gyerek van 1 szobában, de amikor én kicsi voltam, mi hárman voltunk kamaszkorunkig, 2 lány, 1 fiú. Nekünk nem volt gond belőle, de ez szerintem szülő függő is, hogy mennyire tudja valaki megoldani a problémás helyzeteket, és nagyban gyerekfüggő!!
2012. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor gyerek voltam (nem is olyan régen:) ) mi is egy szobában voltunk 6-an. Csecsemőtől 6évesig. Játszó hely mondjuk nem volt, de az alvással soha nem volt probléma. Anyánk bejött, mondta hogy mindenki ágyba, a két kicsi mondjuk még bébike volt ők alapból ott voltak :D és mindenkihez oda ment puszit adni és ezzel le is voltunk rendezve. Előtte körbe ültük és mesét olvasott, amíg el nem álmosodtunk vagy amíg őneki le nem ragadtak a szemei:)

Mit jelent az egymás agyára mennek? Rosszalkodnak?

2012. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom:) Egy pár évre (3-4 minimum) ez lenne a felállás. Most külön szobában vannak a gyerekek. Amikor egy szobába kellett aludni (festés ) nem hagyják egymást békén nem alszanak el stb. Ezt akkor annak a számlájára írtam hogy egyszeri alkalom volt és ha hetekig így lett volna egy idő után csak elfáradnak annyira hogy békén hagyják egymást.

Nem örökre lenne így de pár évre meg kellene fontoljuk hogy belevágunk e.

2012. szept. 4. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:

11 és 8 évesek fiú+lány

egy szobában soha nem volt gond

lassan a 3 gyerkőc is hozzájuk költözik

a nagyoknak galéria ágyuk van alatta vannak a szekrények így sok hely marad játszani


mondjuk nappal a kicsi is ott van velük

csak aludni van a mi szobánkban

2012. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!