Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen férfi...

Mit gondoltok, milyen férfi az, aki még a széket sem képes maga után betolni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nos. Nem úgy értem, hogy pontosan milyen jellem (nem arra gondolok hogy okos meg kedves, ezeket hagyjuk), hanem hogy mennyire önálló, életre való szerintetek?!

Gondolja úgy valaki, hogy mivel ezt azért meg kellett volna tanulni, vagy tanítani neki, akkor ha ezt nem tudja, akkor sok mást sem? Van akinek ez nagyon szúrná a szemét, ha pl. őt egész életeben arra tanították, hogy na akkor kislányom, kisfiam, most akkor ezt egyedül old meg, csináld meg stb. szóval hogy légy önálló.


2012. nov. 25. 23:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a legtöbb férfi nem tolja be a széket maga után.
2012. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Akkor visszakérdezek. Milyen nő az olyan, aki képes órákat filózni és a másikkal vitatkozni ahelyett, hogy egyszerűen fél másodperc alatt betolná a széket, ami útban van neki? Végül is téged zavar az a szék, nem a pasidat. Akkor miért ő tolja be?
2012. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"Végül is téged zavar az a szék, nem a pasidat. Akkor miért ő tolja be?"

hmm érdekes felfogás... akkor ezek szerint, koszos a ruhája, nem az én ruhám, mossa ki magának, ha éhes, akkor ő éhes, főzzön magának...

2012. nov. 25. 23:41
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, mindezeket nőként mondom. Teljesen felesleges ilyen apró hülyeségek miatt tönkrevágni egy kapcsolatot. A pasikat ezek a dolgok nem érdeklik, el kell fogadnunk őket ilyennek, helyette más erősségeik vannak. A széket betolom, ha útban van, ennyi. Nagyon kevés olyan pedáns pasi van, aki soha semmit nem fog elől hagyni, és a széket is mindig betolja maga után, de azoktól meg mentsen meg az Isten!:)
2012. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 tanárnő ***** válasza:
88%
Ez nem önállótlanság, mindössze egy szokás, vagy épp annak hiánya. Egyszerűen nem úgy szokta meg, vagy az is lehet, hogy nincs rá igénye, kevésbé pedáns. Valószínűleg nem szereted ezt a férfit, ha ez így szúrja a szemedet, ez egy olyan banális tulajdonság, amin nem lehet fennakadni... Szerintem ne benne keresd a hibát, hanem a saját érzéseidet tisztázd le!
2012. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"Szerintem te vagy önállótlan. Ovis korodban anyuci-apuci megtanította neked, hogy a széket be kell szépen tolni, és még mindig a betanult program szerint élsz."


ja erre még annyit szeretnék mondani, hogy nincs apám....


s talán azért kérdezek ilyen egyes emberek számára butyuta dolgokat, mert talán nem tudom hogy viselkedik egy férfi

a kérdést csak egy egyszerű filozófiai eszmecserének szántam, s köszönöm a válaszokat

2012. nov. 25. 23:52
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak filozófiai eszmecserének szántad, akkor úgy is kellett volna feltenni a kérdést. A "még a széket sem képes maga után betolni" nem épp semleges kijelentés, elég erős negatív felhangja van.
2012. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A 7. válaszoló vagyok megint. Közben eszembe jutott, hogy a férjemet, (akit amúgy imádok már 18 éve) még mindig nem sikerült "megnevelnem", hogy ha hazajön, szépen pakolja le a dolgait, ruháit, ne hagyjon mindent szanaszét maga után... :)) Hálistennek más hibája nincs, ezzel amúgy az őrületbe kerget, de emiatt nem hagynám el. Rossz szokás, éppúgy mint a szék betolás, vagy nem betolás. Ebből ne vonj le messzemenő következtetést az illetőről :)
2012. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Enyém se tolja be a széket. Most megkérdeztem tőle, és azt mondta, hogy ha valamit ő nem tol be, akkor annak ott van a helye! De erősen hülyéskedett. Ha biztos akarsz lenni benne, kérdezd meg, hogy betolná-e maga után a széket. Aztán meglátod, mire hajlandó. De a pasik egy csomó dolgot csinálnak/nem csinálnak. Néha még a wc mellé is pisilnek :S Ilyenek, no. Egy felnőtt férfi simán elvárja, hogy gondoskodj róla. Ha akarsz valamit, szépen meg kell rá kérned. Kb kétszázszor. Aztán meg kell dicsérned. Aztán legközelebb ugyanúgy meg kell rá kérned. Néha meg kész helyzet elé állítani, hogy kénytelen legyen megcsinálni... Hát, ilyen is van...
2012. nov. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet következtetéseket levonni a férfira vonatkozólag. Aki ezt teszi, finoman szólva meggondolatlan.
2012. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!