Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen férfi...

Mit gondoltok, milyen férfi az, aki még a széket sem képes maga után betolni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nos. Nem úgy értem, hogy pontosan milyen jellem (nem arra gondolok hogy okos meg kedves, ezeket hagyjuk), hanem hogy mennyire önálló, életre való szerintetek?!

Gondolja úgy valaki, hogy mivel ezt azért meg kellett volna tanulni, vagy tanítani neki, akkor ha ezt nem tudja, akkor sok mást sem? Van akinek ez nagyon szúrná a szemét, ha pl. őt egész életeben arra tanították, hogy na akkor kislányom, kisfiam, most akkor ezt egyedül old meg, csináld meg stb. szóval hogy légy önálló.


2012. nov. 25. 23:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Azt gondolom,hogy egy ilyen "férfi" egy életképtelen,tutyimutyi kölyök.
2012. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Eleg onallo ember vagyok, de en csak akkor tolom be a szeket, ha utban van. Bar altalaban nem is asztalnal eszek. Na ez mennyire durva?!
2012. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Mit kell azon tanítani, hogy kell ilyen alap dolgokat csinálni mint a székbetolás. Ez nem tanulás hanem önállótlanság miatt van.
2012. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát én nő vagyok, de még sosem jutott eszembe senkit az alapján megítélni, hogy betolja-e a széket vagy sem. Sőt egyáltalán nem érdekel, hogy egy széket betolnak-e. A szék az egy tárgy, akár be van tolva az asztal alá, akár nem. Engem inkább az érdekel, más emberekhez hogyan viszonyul valaki. Egyébként meg ha már az önállóságról van szó, akkor most végül is önálló pasira vágysz, vagy olyanra, aki szépen engedelmesen csinálja mindig azt, ami szerinted helyes? Mert az utóbbi az minden, csak nem életrevalóság.
2012. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
De ezt, hogy kell elképzelni? Leül és mögötte az anyukája betolja, hogy elérje az asztalt vagy mi?
2012. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Mellesleg az önállótlanság az lenne, ha szeretné, ha a szék be lenne tolva, de nem lenne képes egyedül megoldani azt. Esetedben viszont a pasidat valószínűleg egyáltalán nem érdekli, hogyan áll az a szék. Szerintem te vagy önállótlan. Ovis korodban anyuci-apuci megtanította neked, hogy a széket be kell szépen tolni, és még mindig a betanult program szerint élsz.
2012. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én betolom mindig a széket magam után, bár senki sem tanított rá soha, de nekem ez természetes. Igazából eddig még nem néztem soha, hogy mások hogy vannak ezzel, de holnap a céges étteremben direkt körül fogok nézni, és megnézem, ki mit csinál a székével! :) Az sokkal jobban bosszant, mikor valaki gyorsétteremben feláll és ott hagyja a tálcát meg a szemetet az asztalon.
2012. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

Én ritkán tolom be magam után a székét.

Viszont 18 évesen alapítottam az egyéni vállalkozásomat ami az elmúlt 10 évben egy több mint 50 főt foglalkoztató céggé nőtte ki magát. Ebből úgy gondolom elég önálló és életre való vagyok.

Bár lehet amiatt mert még azt a roh@dt széket sem tudom betolni egy tesze-tosza életképtelen roncs vagyok. Igen! Neked van igazad!

2012. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. (bár a rosszindulatúság máris előjött, s én egy önállótlan izé vagyok, de hát ez van.)

írjatok még :)


egyébként ezt kb úgy gondoltam, hogy evés után úgy hagyja, ami leginkább azért nagyon zavaró, mert a másik meg felbukik benne, és neki kell betolnia, ha nem akar hasra esni.

2012. nov. 25. 23:33
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem kell ellenségeskedni. Senkire nem mondtam, hogy egy roncs. Ez csak szimpla ártatlan kérdés. :( Én kérek bocsánatot ha bárkit is megsértettem, nem állt szándékomban.
2012. nov. 25. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!