Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anya hogy lehet ilyen a...

Egy anya hogy lehet ilyen a lányával?

Figyelt kérdés

Hallom hogy lent nagy ordibálás van nálunk.. mondom anya szokásosan megbolondul... annyit hallok hogy: "Az a kákebélű, nagyképű tehénpi***jú falánk gyereked ettem meg az biztos" amikor a gyereked szóhoz ért tudtam hogy vagy rólam vagy hugomról van szó, de hugommal jóba vannak így gondoltam csak én leszek az. Lemegyek, már kiabál velem hogy megettem a csokiát. 10 db csoki van egy dobozban, én összesen max. 4 darabot ettem meg. De ezen kívül még van 4 dobozzal amit kapott apától. Aztán mondom egy csoki miatt vagy kiakadva amiből alig ettem és valszeg hugom is evett belőle azért fogyott el így mert még felbontani sem én bontottam fel. Erre ordibál hogy egy hónapra kell neki ezt beosztani. Pedig ez egyáltalán nincs így mert akármikor vehetne magának csokit. De nem értem hogy hogy beszélhet a lányáról valaki így??? Ilyen hangnemmel és ilyen gyülölettel? Egy csoki miatt? Nem én voltam.. de még ha én lettem volna.. istenem csoki... Soha még amióta az eszemet tudom pocsék a kapcsolatunk és soha nem tudott rám semmi szépet mondani sosem dícsért meg.. ami annyira vissza húz.. ha hízok kicsit a súlyommal nem hagy.. ha fogyok akkor anorexiás vagyok és mellem sincs hogy nézek ki.. szóval legyen velem bármi... ő neki sosem leszek elég jó... már nem élek vele, mert apához költözem és rikán járunk haza, de még messziről is megkeresíti az életem.. és már amit anya meghetetett velem azt mind megtette velem.. de nem értem ez neki mire jó.. semmit nem lehet vele megbeszélni.. ha elmondok valamit és kezdeményezek felé sem érdekli meg ordibál velem neki ehhez mi köze... az én ***** életem *** barátaim stb.. :S Szerintetek?

19/L



2012. nov. 25. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Hát így.
2012. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Járj haza még ritkábban (vagy egyáltalán ne), és probléma megoldva.
2012. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan? Én tök higgadtan megkérdeztem volna tőle, hogy "Anya, komolyan sajnálod a gyerkeidtől azt apár kocka csokit?"


Nagyon szomorú, ha neki ez a csoki jelentette a boldogságot az életében. Sajnálatra méltó!


Te meg 19 éves vagy. Eldöntheted, hogy hogy engeded, hogy beszéljenek veled/rólad, és hogy nem!

2012. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lépj le otthonról, probléma megoldva. Figyeld meg, lesz egy kis sajád egzisztenciád, menni fog pénzért kuncsorogni.
2012. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így beszél rólad/veled, és nem tudsz vele semmit megbeszélni, akkor hagyd a fenébe. Mondd meg faterodnak, hogy elmész az egyik rokonhoz, mert ezt nem bírod tovább. Vagy azt fogja mondani, hogy menj, vagy azt, hogy beszél anyuddal, hogy vegyen visszább magából. De szerintem az lenne a helyes, ha egy kicsit elkülönülnél otthonról, és az időre bíznád.
2012. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Minden hónapban egy hétre hazajárok apával. De ha tehetném maradnék még, ő egyáltalán nem hiányzik... nem hiányzik a viselkedése. Olyan mintha nem is lenne anyukám, annyira pocsék érzés.
2012. nov. 25. 15:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy ott hagynám, hogy többet vissza se néznék!
2012. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sajnos vannak olyan nők,akiknek nem való lenne a gyerek:/

sajnalom


üdvozlettel, dr Sarlatán Britniszpirsz

2012. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

amugy hulyek vagytok,mibol koltozzon el??? gondolom még tanuló... nem mindenki tud kipergetni pár milliot...


üdvozlettel, dr Sarlatán Britniszpirsz

2012. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elváltak a szüleid? Ha igen, akkor miért megy vissza apukád havonta egy hétre? Nem értem az egészet. Anyukádra meg rá kell hagyni, engem is volt, hogy lek*rvázott az anyám, mert épp összevesztünk, de azért ilyen rossz egyáltalán nem volt a kapcsolatunk és most sem az. Nyilván szereted őt, mert ha nem így lenne, akkor nem idegesítene a viselkedése. Én dédimmel laktam elég sokáig, és mivel ő már idős volt én meg kamasz, állandóan veszekedtünk, volt, hogy elhordott mindennek. Amit tudtam tenni az az, hogy keveset voltam otthon. Igazából ha beszélni nem lehet vele, nem hallgat meg, stb. és a jelek szerint nem is igazán szeret, akkor nincs mit tenni. Vagy ne menj haza arra az egy hétre, vagy nyeld le a békát!
2012. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!