Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden apa ezt csinálja a...

Minden apa ezt csinálja a lányával? Illetve anya a fiával?

Figyelt kérdés
Nem akarja elengedni,nem akarja,hogy felnőjön,uralkodni akar rajta.Én is ennyire meg fogok bolondulni,majd amikor családom lesz?
2012. máj. 6. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Aranyos vagy, de nem megbolondul csak nagyon félt. Ige a többségük ilyen. Próblj kompromisszumot kötni
2012. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attól félt,hogy esetleg boldog leszek?
2012. máj. 6. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha rendes véleményt akarsz, akkor esetleg kifejthetnéd a hátteret, mert ebből semmit nem lehet megállapítani.
2012. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem attól hogy boldog leszel, hanem hogy valami s.egg a szorakozóhelyen drogot tesz az innivalódba, vagy hogy hazafelé a részegek megámadnak esetleg megerőszakonak (igen akár fiut is). ilyenektől
2012. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy általánosságban a kérdésre vagyok kíváncsi,kicsit elragadtattam magam:O
2012. máj. 6. 22:59
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Úgy kell érteni, hogy a fater nem akarja, hogy 14 évesen elmenj a pasiddal egy hétre a Balcsira?
2012. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Ennél rosszabbat nem is lehetne tenni a gyerekkel, a tudatos szülő szerintem 15 éves korától engednie kell a gyereket hogy felnőjön. sokan azzal rontják el hogy mindig engedékenyek, ezért amikor kicsit szabadabb akar lenni a gyerek úgy érzi mindent megtehet. Ha erős kötődés van a gyerek és a szülő közt, akkor a kamasz sem fog akkora hülyeségeket csinálni, pusztán azért mert nem akarja a szüleit megbántani ezzel, persze ez nem jelenti hogy nem próbálja ki, de ha látja hogy ezzel a bizalmat fenyegeti nem csinálja tovább. Tehát reméljük te nem bolondulsz így meg:) Jegyzeteld fel inkább magadnak amire úgy érzed hogy később szükséged lehet. Én is ezt tettem ilyenek vannak:

-Ha segít valamiben észreveszem, és megköszönöm, nem csak elvárom, de ez fordítva is legyen igaz.

-Nem gátolom saját mozgásterét

-Nem zsarolom/fizetem le édességgel csak hogy jó legyen

-A szobájának a kupija nem rám tartozik, ha már elég nagy hogy eldöntse hogy jó e neki

-Inkább cseles leszek hogy megmutassam hol van a határ gondolok itt arra ha túl nagy a kupi, a kosz a szobájában akkor becsempészek egy egeret( Született feleségekben láttam :D) meg ilyenek és nálam működtek, az egeresre még nem volt szükség:)

2012. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Majd megtudod!! Nekem is ezt mondták, nem hittem el. 5 éves fiam van, nem tudom mi lesz, de nagyon féltem már most mindentől! Persze, nekem az a legfontosabb, hogy boldog legyen, és egy talpraesett felnőtt ember váljék belőle, de ez az érzés, ez a féltés... Na, majd megtudod te is :))
2012. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de apám nekem is ilyen, szerintem ha tehetné még 40 éves koromban is parancsolgatna mit hogyan csináljak, csak épp nem hagyom neki, felnőtt ember vagyok, azt csinálok amit akarok. 21n
2012. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szüleim mindig is jó fejek voltak. Persze féltettek, de sosem álltak az önmegvalósulásom, boldogságom, illetve a felnőtté válásom útjába.

16 éves koromig nem engedtek el a barátokkal 1 hétre a balcsira, gáz nem gáz, de ez van. Én nem is bántam!

Ellenben sok mai tini......

2012. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!