Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek ennyire számít a pénz?

A nőknek ennyire számít a pénz?

Figyelt kérdés

A cirkusz ott kezdődött, hogy lett volna munkalehetőség az ország másik végében, ahol kb. 15.000Ft-tal kaptam volna többet, mint most. A feleségem szinte belém veszett, hogy miért nem érdeklődök utána, miért nem vállalom el. Mikor összeházasodtunk 10 évvel ezelőtt, mondvacsinált üggyel felmondott a munkahelyén, azóta nem is próbált elhelyezkedni, én ezt akkor teljesen természetesnek vettem. Én sohasem erőltettem, hogy dolgozzon, próbáltam eltartani a családom, most, hogy minden tartalékunk elfogyott, kitellett a becsületem! Ki akar egyszerűen dobni a házból!

Azt még hozzá kell tennem, hogy anyám 70 éves és leukémiás, gyakran hordom vizsgálatra, vérvételre, nagyon erős gyógyszereket szed. Van egy elsős lányunk is. Hagytam volna itt a beteg anyámat meg a lányomat, költöztem volna 300km-rel odébb? Vagy én vagyok a hibás?

Lehet, hogy csak útban vagyok a feleségemnek, ezzel az ürüggyel akart eltávolítani otthonról? Állandóan sérteget, azt hajtogatja, hogy nem vagyok való semmire, ő jobbat érdemelne, a lányunk előtt is szidja az anyámat, aki őt sohasem bántotta.


2009. aug. 15. 11:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Menjen az asszony dolgozni! Minél előbb! Kezd agyára menni a hülyeség.
2009. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát jah...dolgozzon. Nem is tudom hányszor vágtam anyám fejéhez, hogy menjen dolgozni, mikor apám által haza hozott fizetés már nem volt elég. Miért nem akar dolgozni?
2009. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%

Aki nem dolgozik, az miért magyaráz!?

Nem akarlak megbántani, de az ilyen nő nem érdemel meg.

Ne hagyd magad, s azt hogy irányítson.

2009. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Menjen el dolgozni,addig meg nem kéne pampognia!!!

Vagy cseréljetek...ő dolgozik,te meg otthon heverészel!!!

Élősködő parazita!És még neki áll feljebb,aki otthon mereszti a p*csáját??!!!Felháboritó!!B*sznám ki!!!

2009. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments, hogy elmenj! Édesanyádnak és a lányodnak is nagyobb szüksége van Rád, mint arra a +15000 Ft-ra. Valóban kilóg a lóláb, az asszony bizony az elmúlt 10 évben kissé vérszemet kapott és ellustult. Állj a sarkadra (vedd fel a nacit) és mondd el neki a véleményedet. A gyereketek már nem olyan kicsi, hogy otthon kelljen maradni vele. Nem ártana, ha már ő is hozzájárulna a családi költségvetéshez. Kicsit jobban meg is becsülné talán a Te munkádat, ha nincs annyi ideje dirigálni.
2009. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy parazita asszonyt, ez van... Állj a sarkadra, mondd meg neki, hogy nem mész te sehova, a lányodnak és az édesanyádnak szüksége van rád (arra meg hogy veszi a bátorságot, hogy a TE beteg anyukádat szidja a gyereked előtt?! Vérlázító!!), ha több pénzt akar, dolgozzon meg érte. Jóba könnyű beleszokni, a 10 év alatt bizonyára hozzászokott, hogy otthon mereszti a valagát, te meg hordod haza a fizut. Te jobbat érdemelsz, mint az a pénzéhes feleséged, össze kellene tennie a 2 kezét, hogy ilyen férje van... Ne hagyd, hogy kihasználjon, állj a sarkadra!
2009. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra, és igenis várd el tőle, hogy dolgozzon ő is! Talán még 50 vagy 100 évvel ezelőtt volt ilyen, hogy a férfi felelőssége eltartani a családot, de ez a mai világban ez nem működik. Mi a párommal mindketten dolgozunk, de még így sem könnyű, pedig még gyerekünk sincs, igaz, hogy albérletben élünk. Persze cserébe én is elvárom, hogy a házi munkában besegítsen, mivel nekem nem lenne időm minden nap főzni, stb. De ez így jól működik. Milyen alapon várja el a feleséged, hogy te dolgozz, ő meg el van otthon? Már a lányotok is akkora, hogy simán dolgozhatna mellette. Az ilyen nőket nem tudom megérteni... Ne hagyd hogy papucsot csináljon belőled! A sértegetéseire vágj vissza, és menjen ő, ha nem tetszik neki a rendszer.
2009. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegyik nőnek számít ennyire a pénz, de úgy látszik, hogy a feleségednek igen. Ne hagyd magad, állj a sarkadra! Jelenleg ő hordja a nadrágot. Ha nem lennél otthon még ennyit se, akkor azt csinálna amit akarna. Ne menjél el olyan messzire, maradj a jelenlegi helyeden. Ő meg menjen dolgozni.
2009. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Te keresed a pénzt, hát játszd el az alábbiakat:

Letiltatod őt a folyószámláról, közös kártyáról, lényeg, hogy ne férjen hozzá a fizetésedhez.

Amikor megkapod a fizetésedet, adsz neki kis összeget, a háztartásra. Tudjon főzni, satöbbi. Ne legyen túl sok.

Amikor csekk jön, adsz neki annyi pénzt, ami arra kell, mutassa be a befizett csekket utána.

Adj a gyereknek zsebpénzt, érzékelje, hogy te tartod el a családot, őt is.

Lényeg, hogy asszonynak KÉRNI kelljen, ha fodrászhoz, bárhova menni szeretne, költeni szeretne. Akkor majd máshogy fog beszélni veled.


Közöld, ha megvannak a letiltások, hogy MÁTÓL EZ AZ ÚJ REND.


Aztán gyorsan máshogy fog veled beszélni az asszony. Mondhatod, hogy ennek az új rendnek akkor lesz vége, ha megtanulja, hogy TISZTELJEN téged, amiért eltartod őt és a családodat. Mától a szidást nem tűröd.

2009. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva:nekem számít a pénz, de 2x annyit dolgozom érte, mint egy átlagos ember!

Sosem várnám el, hogy eltartsanak, sőt lesülne a bőr az arcomról, ha még be is szólogatnék annak, aki eltart!

Valószínűleg azért szeretné, hogy elhúzz minél messzebre, hogy az eltartásért ne kelljen "ellenszolgáltatnia". Tehát főzni, mosni rád és lefeküdni veled.

Tuti jól el lenne, ha te csak nyomnád haza a pénzt Ő meg költené. aztán már csak azt vennéd észre, hogy a fejedhez vágja a hazautazási költséget is.

A gyerek már nem olyan kicsi, fogja magát és menjen el dolgozni, ahelyett, hogy Neked magyaráz. Te pedig ne hagyd magad, nehogymár még te legyél a semmire kellő.

2009. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!