Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz hogy a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz hogy a jó nőknek a pénz a lényeg?

Figyelt kérdés
Fiúk írjanak
2010. szept. 6. 17:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
NEM,v is nem mndnek, pl nekem is sok fiú mondta h szép vok meg h járna velem ,de enem nem a pénz érdekel ha szeretek vkit nem azért mert sok pénze van, bár vannak akiknek csak az számít...
2010. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a jó nő neked. Ha ilyen cicababákra buksz, akkor előfordulhat, hogy Porsche vagy pápá. De amúgy számomra a jó nő alapkritériuma, hogy ne pénzért szeressen, szóval ilyen értelemben egyértelműen nem a válasz.
2010. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az olyan igazi, plázacicás (minde rosszindulat nélkül!), dögös csajoknak sokszor igen. rám is mondják, hogy szép vagyok, meg jó nő, de nem ez a stílusom, nem is ragadnak annyian, nem vagyok "dögös", vagy ilyesmi elsőránézésre :) szóval inkább aza fajta "jónő", aki minden porcikájával azt akarja kifejezni, hogy ő "jónő", és rettentően ad a külsőségekre, ha érted mire gondolok, na :D
2010. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem jó nő én meg nem vagyok gazdag...33f.
2010. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még ezeket a hülye kérdéseket?Szerinted ha valaki jó nő,az kizáró ok,hogy ne csak a pénzre hajtson?Gondolkozz már el!Ha valaki normális,érzelmes embernek születik,akkor az nem fog a pénzre menni.

/ja és mint nő,írtam ezt/

2010. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Kamuuu ***** válasza:
IGEN
2010. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Amennyiben a "jó nő" kifejezés, egy olyan nőt takar, aki mondjuk úgy, hogy a plázacica, és társai kategóriába tartozik, akkor igen.

Hiszen tudod milyen drága a műköröm, a póthaj, és az állandóan változtatásra szoruló ruhatár, vagy a sok cipő. ékszerek, persze a drágák...stb??

Na ezt vedd számításba azzal egyetemben, hogy az ilyen pi**ák pont erre tartanak pasit. Az néha megdughatja őket, a csaj meg jól kihasználja a hapsit cserébe.


DE: ha a jó nő, az "csak" egy átlagosan szép, rendes, átlagos, neked tetsző, szolidíbb lányt/nőt takar, akkor nem feltétlen. Példa én. Szép vagyok, és mégsem kerülök sokba. :D

Mert nem fogok megvenni 5000rért egy felsőt (persze lehet kivétel, de az alkalom), de ez csak eg példa...szóval a lényege, h az ilyen lány tud számolni, és megválogatja mit vesz.

Szóval ezesetben a válasz: nem feltétlen.

2010. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Jah, és én 18L vagyok.
2010. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
szerintem egyre inkább sajnos, aki átlag átlag fölött él egy kicsivel, na azt MÁR leszarják, ostoba pénzimádó p*csák! de undorodom tőlük
2010. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Aki igazán jó nő, annak igen, a pénz is lényeg! Hogyisne! De az az igazán jó nő, aki azt maga is keresi meg...

Mert mitől jó nő, a nő, a férfiak szemében? Jól öltözött, ápolt, netalán sportos? Ehhez mind mind pénz kell, szarból nem lehet várat építeni sajnos. A jó nő sok esetben a pénztől lesz jó. De fogalomzavar itt is akad bőven. Mit értünk jó nő alatt?

L

2010. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!