Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz hogy a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz hogy a jó nőknek a pénz a lényeg?

Figyelt kérdés
Fiúk írjanak
2010. szept. 6. 17:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

21:11!


Köszönöm a megszavazott bizalmad, kedves volt. Amúgy ezt mondták ár nekem, de csak olyan, akinek sikerült felfedeznie bennem ezt.


De ezekszerint benned megvan minden, hogy találj ilyen lányt, nagyon jól látod ezt a helyzetet.

Mostmár csak valami isteni csoda kell (avagy óriási mázli), hogy osszehozzon a sors egy ilyen lánnyal.


Szóval marad a várakozás...ahogy nekem is, hogy találjak ilyen pasit.

Engem is ért már csalódás, s ezért nekem is nehéz elhinni, hogy van még ilyen srác...és akkor milyen nehéz még megtalálni.

Addig meg csak azt tudjuk tenni, amit írtál.

Tanulás, és egyéb dolgok.


Remélem összejön majd neked előbb-utóbb egy ilyen aranyos lány. :)

2010. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

11:00


Nagyon primitív vagy, ha ilyen durván általánosítasz. Hülyeség, hogy a szép nők csak a pénzre buknak. Az én barátnőm igazán szép és szexi (megbámulják a pasik, bárhova megyünk stb.), és nekem egyáltalán nincs sok pénzem, sőt, ő megkeresi magának a pénzét, és mindent felesben fizetünk.


Nem a kinézeten múlik a pénzéhség. Van nagyon sok pénzéhes, követelőző csúnya nő is, és ismerek sok szép nőt, akik nem gazdag pasikkal vannak. Ez személyiség, felszínesség kérdése, nem szépség kérdése.

Másrészt a szép nőknek is vannak igényeik külsőre, személyiségre, mert nem a pénzzel kell dugniuk, nem a pénzt kell puszilgatniuk stb.! Olyan nőket is ismerek, akiknek hiába van pénzes pasijuk, mégis a jóképú csóró haverommal csalják a pasijukat... szóval a szép nőknek is vannak igényei egy férfit illetően!

2010. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a pénz manapság nem annyira számít. A legtöbb igazán szép nőismerősöm inkább van egy jóképű csóró pasival, mint valami pénzes gusztustalan fószerrel. Szóval én azt tapasztaltam, hogy a szép nőknek elég, ha egy pasi jóképű és magas, és akkor nem érdekli őket a pénze.
2010. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel jön össze.
2010. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell így általánosítani. Csinos lány vagyok, tisztában vagyok vele (kicsit egoista, ezt is tudom). De sosem volt gyomrom kihasználni a pasikat és soha sem vonzott hogy ki milyen kocsival vagy milyen vastag pénztárcával járkált. A szép lányok is lehetnek normálisak. Soha nem lennék együtt senkivel a pénze miatt. Ha nem tud megfogni a személyisége akkor eleve el van ásva nálam a dolog.


Nem egy pasi jött oda nagyzolni hogy "hö nekem ilyen meg olyan kocsim van és burzsuj kisfiú vagyok akit apuci-anyuci pénzel" és ezeket egytől egyig le is szoktam nézni.


Szóval lehet hogy sok lány van aki a pénzre utazik. Sőt! Aláírom, igen sok lány van akinek a pénz a lényeg. De léteznek olyanok akiknek ez nem fontos. A párom a mai napig szóba hozza hogy rólam mindig is azt gondolta hogy egy beképzelt leány vagyok, akinek fontosabbak az anyagi dolgok. Nagyon zavar ez a fajta megkülönböztetés és beskatulyázás. És miután megismert jött rá, hogy ugyan olyan értelmes normális lány vagyok mint bárki más. Csak túl hamar általánosítanak az emberek, ez a nagy baj.

2010. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Igen, 99 százalékuknak.
2010. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a jó nő neked, akivel nem lehet beszélgetni sem, így ki sem derül, ha valamiben nem értetek egyet, csak mint egy robot azt játsza ami neked tetszik, akkor lehet, hogy csak a pénz számít a jó nőknek.


Amúgy ez a jónőknek csak a pénz kell, tipikus nyomipasi duma.

2010. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!