Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz hogy a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz hogy a jó nőknek a pénz a lényeg?

Figyelt kérdés
Fiúk írjanak
2010. szept. 6. 17:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nekem pl hosszú a hajam(rá lehet fogni,hogy póthaj),hosszú a körmöm(nem mű,de teljesen olyan!),próbálkozom jól öltözni(mert olcsón is lehet,csak tudni kell,hol vedd meg) ennyi erővel rám is lehetne fogni,hogy eltartott r*banc vagyok :S (holott nem és ezek a kiadások nem is kerülnek havi több tízezerbe) nem kell mindig a külsőségekből kiindulni.
2010. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
így van utolsó, a belső éppolyan fontos, ha nem fontosabb mint a külső
2010. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

A jó Nő, akit jó mutogatni, de használni gyalázatos, az sokba kerül.

Az a jó Nő, aki kevésbé mutatós, de a hozzáértőknek aranyat ér nem kerül sokba, csak ezek a Nők valami barlang mélyén, vagy egy távoli dimenzióban rejtőznek.

2010. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

21:11!


Nem igaz, csak meg kell találni őket.

2010. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ma 21:11 vagyok.


Tájékoztass, hol rejtőznek??

2010. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de ehhez nekem is van egy két szavam. Jó nőnek tartanak az ismerőseim (de én sose vagyok kibékülve a külsőmmel), DE A PÉNZ NEM SZÁMÍT!!!!! Nekem nem.

21/l

2010. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Sajnos egy igazán jó kinézetű nőnek csak és kizárólag a pénz számít.
2010. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Tegnapi 23:25-s vagyok

Hát a kitartott lotyóknak lehet, akkor hiába is keseregtek. Keresetek sok-sok milkót, aztán életetek végéig lesz szexbombátok, na de ő nem fog szeretni Titeket, csak PÉNZETEKET!!!!!!!!!

De az ilyen mocskos büdös k*rvákat sajna, még a tenyerükön is hordozzák!!!

2010. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

21:11!


Általában nem rejtőzködnek. Legalábbis én tutira nem. :)


Amúgy meg itt nem az a lényeg, hogy ők elbújnak, vagy sem, mert az hülyeség. Hanem, hogy minden ember egy egyéniség...mindenki más..mindenki máshogy néz ki...és egy ilyen csendesebb szolidabb lányt "nehezebb" megtalálni, és megszeretni a fiúknak (ez persze érettség, és igény kérdése), mint egy olyat, aki pl sokat dumál, nagyszájú, és sokat jár bulizni, ő a közéépont..stb. Érted?


Tehát itt az a kérdés, hogy a pasikban meg e van az igény, hogy megismerjék a kevésbé érdekesnek tűnő lányokat?

És azután pedig van-e képessége ilyenre.

2010. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

21:11 vagyok.


Igen, pontosan értem miről beszélsz. Ami azt illeti, a csendesebb és szolidabb lányt, legalábbis az Én álláspontom szerint jobban meg lehet szeretni, csak ahogy Te is mondtad, nehezebb megtalálni.


Igen, megvan az igény ilyen lányokat megismerni, mert nem adnak ki magukból mindent, hanem küzdeni kell azért, hogy megnyíljanak, ezáltal be engedjenek a privát szférájukba. Egy Nő attól igazán érdekes, ha van mit „kibontani“ (nem ruha).

Bár pont Én beszélek, hogy megvan az igény meg minden, tenni pedig már őszintén szólva nem sok kedvem van, a sok vakvágány és pofáraesés miatt, úgyhogy marad a munka, tanulás, karrier építés.


Te viszont, ha ilyen vagy, mint ahogy leírtad, márpedig, csak az tud ilyet írni, aki ilyen, akkor egy igazán ritka és értékes Nő vagy.

2010. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!