Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod h reagál a női...

A te párod h reagál a női túlreagálásaidra?

Figyelt kérdés

Elég intenzíven élem meg az érzéseimet, értsétek ezt úgy h nagyon padlóra tudok kerülni de 1 óra múlva felkelek és teljes erőbedobással küzdök tovább. A jó dolgokat is hasonlóan élem meg. A páromnak kisebb az érzelmi amplitúdója, mérsékeltebben örül és szomorkodik. Ez sokszor segít nekem mikor kezdem belelolvalni magam vmi csipcsupp ügybe és rájönni h nem ér annyit a dolog h felhúzzam magam.

Ha bánatom van, előtte merek sírni, de ő egészen máshogy látja a problémákat, megölel, azt mondja h ez nem ér ennyit meg h én vagyok a legjobb és meglátom jobbra fordul minden. De nekem ez valahogy olyan érzés, mintha nem is értene meg és elbagatellizálná a bajom. nem tudom h most itt velem van a baj mert felesleges közös nyavalygást várok, vagy nem illik hozzám, mert nem ért meg. Szerintetek? Kinek kéne változni?


2012. nov. 17. 11:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is túlérzékeny vagyok, de a párom ezt a tulajdonságot szereti bennem a legjobban és teljesen megértő. Úgyhogy én nem is akarok változtatni, meg amúgy is: ez vagyok én, minek játsszam meg magam?
2012. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

mér egyszer leírtam de leírom újra

a változtatni nem azt jelenti h nem sírok, meg megjátszom magam. Annyit jelent h nem várom el tőle h máshogy reagáljon

2012. nov. 17. 12:03
 13/19 anonim ***** válasza:

Ja, persze.

Ne várd el, hogy máshogy reagáljon.

Ő így reagál, mert ő ilyen.

Fogadd el úgy, ahogy van.

2012. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez nem "női túlreagálás", nemtől totál független. Férfiban is ismertem ilyet, őszintén szólva hol tetszett, hol idegesített egyéniségének ez a vonása :) Ha így szeret és elfogad a párod, akkor nincs baj. Ha ő is ilyen lenne, lehet, hogy rosszabb lenne a dolog.
2012. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi mindketten egyformán sérült,degenerált,lelkileg megnyomorított emberek vagyunk.
2012. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

John Gray - A férfiak a Marsról, a Nők a Vénuszról jöttek.

Olvasd el, ez pont benne van. Sőt, nagyjából erről szól a könyv. :)

2012. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod: valóban változnod kellene, mert a párkapcsolat elején, amikor még rózsaszínű a köd, és a másik sok mindent elnéz, eltűr, ez még elmegy, de később sok lesz belőle, és esetleg elege is a párodnak.


A belelovalja magát valamibe és felhúzza magát minden csip-csup ügyön nem jelent feltétlenül mély érzelmeket, pusztán önkontroll- és önbizalom-problémákat, amelyeken nagyon is lehet csiszolni! (Akár magad, akár segítséggel.)

2012. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nekem erről az a bizonyos juhász jut eszembe, aki farkast kiáltott.


ha igazán nagy problémád lesz, akkor hogyan interpretálod neki a bajod valódi mélységét? az érzékenység egy adottság, de lehet rajta finomítani. én is képes vagyok elbőgni magam minden idióta filmen, de ilyenkor nem várom el, h páytolgasson a párom. sírok egy jóízűt, aztán röhögök.


meg is őrülnék, ha a párom velem együtt borulna meg minden idiótaságon. bár azt én sem szoktam. később majd talán megtanulod értékelni, hogy ő ilyen nyugodt, és sokkal higgadtabban látja a dolgokat.

2012. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amíg egyszerű párkapcsolatban vagytok, és mindketten el tudjátok fogadni a másikat olyannak amilyen, addig nincs semmi baj. De ha már gyereket is akartok vállalni, akkor jobb lesz ha felnősz hozzá érzelmileg, mert saját tapasztalatból tudom, hogy egy ilyen szülő csak felőrli a családja idegeit!
2012. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!