Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérdezed a párodtól...

Ha megkérdezed a párodtól hogy megcsalt-e, akkor hogyan reagál ha igen, és hogyan ha nem?

Figyelt kérdés
Ha felháborodik, és dühös, elutasító lesz e kérdés hallatán, akkor megcsalt? Van egy barátom, évek óta együtt vagyunk, de külön élünk. Pár napja üzent a melóhelyéről hogy nem tud majd hívni, mert nem viheti magával a telefont. Visszaírtam neki, hogy rendben, de akár hajnalban ha véget ért a titkos meló, (rendőr) akkor hívjon nyugodtan. Nem hívott, én rácsörögtem hajnali 5-kor, mert aggódmat érte. A telója kicsörgött, de nem vette fel. Másnap du üzent hogy látta hívtam, jól van. Nekem gyanus volt az hogy nem hinném hogy este 6-tól reggelig nem lehet nála teló, máskor is volt hasonló eset, de akkor csak 1-2 órára nem volt nála, nem ennyi időre. Tegnap este vártam 23.15-ig hogy hív, de nem tette. Gondoltam fáradt és elaludt az előző napi meló miatt. Írtam neki egy üzenetet, amiben finoman céloztam rá hogy nem hiszem hogy annyi időn keresztül nem lehetett nála a teló. Fél 12-kor kikapcsoltam a telefonom. Ma reggel kaptam tőle egy sms-t amit még tegnap éjjel küldött, hogy ok, el akart jönni hozzám de nem fog. Így reagált arra hogy finoman céloztam valamire. Az is érdekes, hogy máskor, másnap szolgálat utáni éjszaka jó korán el szokott aludni, ami érthető is. Most meg eljött volna éjjel??? Szerintetek rémeket látok?
2011. nov. 26. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem rémeket látsz igen...

első ilyen alkalom lenne, hogy hosszabb ideig nem tudod elérni. A munkája is veszélyes, simán lehet, hogy tovább elhúzódott, utána meg aludt egyet, hogy kipihenje magát...

Neked se esne jól, ha vásárra vinnéd a bőröd, a párod meg közben azt feltételezi, hogy megcsalod...

Én abszolút megértem a barátodat, mert én nem vagyok rendőr de nekem is veszélyesebb munkám van. Én egyáltalán nem tudom felvenni a telefont pl munkaidő alatt! A legtöbb esetben nincs is nálam a telefonom, de ha épp nálam is van, akkor se vehetem fel, mivel dolgozom és mással vagyok elfoglalva...

Ezt nehéz annak megérteni, aki pl: irodai munkát végez, mert ott lehet 2 táblázat megszerkesztése között telefonálgatni, főleg, ha a főnök félre is néz!

ÉS sokszor én is úgy vagyok nyolc óra munka után, hogy másra se vágyom, minthogy kidőljek és pihenjek egyet, utána még eszemben sincs jóideig a telefonnal foglalkozni!


Én azért valamilyen szinten megértelek téged is, mert akinek hétköznapi munkája van annak tényleg nehéz lehet megértenie, hogy bizonyos területeken máshogy vannak a dolgok. Nekem is volt olyan kapcsolatom, hol az illető nem volt szakmabeli. Ő se értette , hogy miért nem tud munkaidő alatt elérni, miért nem tudunk elmenni egy általam stresszesebbnek kikált műszak után még valahová stb... Sok vitánk volt emiatt, nem is birta ki a kapcsolat. Ő is gyanusítgatott, hogy megcsalom biztos, és csak kifogás a munka, ha meg elhitte, hogy tényleg dolgozom, akkor meg jött azzal, hogy váltsak, mert nem akar gyomoridegben lenni, hogy mikor esik valami bajom...


Ezt csak azért írom, mert sok esetben nehéz megérteni a mi oldalunkat, de neked meg azt kell elfogadni, hogy a legtöbb ilyen területen dolgozó ember nem szakmát választ, hanem hivatást, tehát neked támogatnod kell mindenben, mert a helyzet miattad megváltozni úgysem fog!

Ez a tipikus megszoksz vagy megszöksz szindróma...

2011. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha vannak olyan férfiak akik b*szosak azok a RENDŐRÖK!!!

Jó pár rendőr barátom volt és ez sajnos a kemény tapasztalatom velük szemben.

2011. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én amikor annakidején rákérdeztem a páromnál a megcsalásra, ideges lett, engem hülyézett és a fejemhez vágta, hogy nem bízom benne. Ő volt megsértődve. Később bebizonyosodott, hogy nekem volt igazam, 1 éven át csalt egy ismerősömmel...
2011. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kerdezek ilyen hulyesegeket. Ezzel csak a veszekedest keresed. Ha megcsal ugyis "tudni" fogod.
2011. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Több rendőr ismerősömet is megkérdeztem erről, és olyan nincs hogy 12 órán keresztül nem lehet náluk a mobiljuk. Az is érdekes volt ahogy reagált, és az is hogy állítólag éjjel el akart volna jönni hozzám. Viszont legyen igazad, de szerintem tőlem sem várható el hogy éjjel ne aludjak hanem várjak arra hogy hív-e és hogy napközben kialudta-e magát. Viszont tényleg legyen igazad!!!
2011. nov. 26. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt? (Ezt nem kellene egy párkapcsolati kérdésből sem kihagyni)
2011. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jól teszed ha gyanakszol.

Ha indulatosak lesznek akkor az általában azért van mert igenis "vaj van a fülük mögött".

Nem tiszta a lelkiismeretük és muszáj valahogy védekezni.


Az már önmagában is gyanús hogy szól neked előre nem lesz elérhető, és ráadásul ennyi időn keresztül... Ezt nehogy elhidd neki!


Én is voltam már hasonló cipőben, kérdőre vontam, még ő volt felháborodva és ő fenyegetőzött hogy nem hiszek neki, elhagy kész. Csinálta a drámát. Én meg mint egy hülye p...a sírva "futottam" utána hogy ne haragudjon, nem akartam megbántani stb. stb. Játszotta a sértődöttet az az eszement barom. Később összeházasodtunk. Született egy lányunk is. Kb. 2-3 éves lehetett amikor egy baráti párnál voltunk ( a csaj a férjem előttem lévő barátnőjének volt a legjobb barátnője) ott is született egy kislány és ott elbeszélgettünk, a gyerekek eljátszottak stb.

Mikor kettesben maradtunk egy kis időre a csaj (gondolom merő jóindulatból) megkérdezte hogy tudtam hozzámenni mindazok után a férjemhez amiket megcsinált velem, Akkor biztos nagyon szerethetem ha megbocsátottam neki a sok megcsalást. Én meg mint aki már tud a dolgoról csak helyeseltem neki, belül meg majd szétvetett a düh, a gyomrom hirtelen öklömnyi lett. Közben meg rafináltam próbáltam belőle minél több dolgot kiszedni.

Kiderült hogy a férjem a volt barátnőjével sorozatosan megcsalt míg csak jártunk. Ez a lány akivel beszéltem, bevallotta hogy nem volt olyan jó barátnő, mert ő is lefeküdt vele, nem tudott neki nemet mondani. Tud még egy másik szőke hajú lányról, akit folyton hajkurászott. Ráadásul az esküvőnk előtti éjszakán (búcsúzásképpen) is lefeküdt a volt barátnőjével. Mesélt még részleteket amik valóban érdekesek voltak és így összeállt a kép.

Ezt mind megtudtam, kérdőre vontam otthon már.

Mit csinált? Tagadott a végsőkig. Az édesanyja életére esküdözött, hánynom kellett tőle.

Próbáltam a gyerek miatt elfogadtatni magammal, hogy elfelejtsem, hogy összetartsam a családunkat. 1 évig bírtam még. Megundorodtam tőle, azt se bírtam elviselni ha a közelemben volt.

Utána robbantam. Kiszakadt belőlem minden addig elfojtott fájdalom.

Elváltunk.


Engem egy ekkora gerinctelen féreggel hozott össze a sors, de tanultam belőle.


Ne hagyd magad átverni!

2011. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
te nem finoman célozgatsz,hanem egy hárpia vagy. ezt a pasik nem bírják
2011. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!