Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsássak a férjemnek,...

Megbocsássak a férjemnek, megpróbáljuk újra?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a lányunk, 1 hónapja minden előjel nélkül lelépett hogy "ő nem erre számított". Haza akart menni az anyjához, de amikor előadta magát akkor ő kidobta.

3 hétig semmit nem tudtunk róla, csak annyit hogy bejár dolgozni. Én már elkezdtem bölcsit keresni meg egyezkedni a főnökömmel hogy mikor tudna visszavenni.

Most hétvégén volt 1 hete, hogy hazajött hogy hát megbánta stb. Azóta minden nap keres, munka után ide jön, játszik a gyerekkel, itt van lefektetésig és után engem győzköd. Takarít, hoz főt ételt amit állítólag ő főzött, felajánlja hogy menjek el barátnőzni, kikapcsolódni amíg ő a lányunkkal van.

A hétvégére elhívott randizni.


Nagyon szeretem őt, szívem szerint visszafogadnám. De félek is, hogy ez csak átmeneti "javulás", előbb-utóbb újra besokal és lelép.


Ti hogy látjátok? Van rá esély, hogy őszintén megbánta és komolyan gondolja?


2012. nov. 14. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem simán megbánta. Lehet, hogy bepánikolt, kikészült, kimerült stb., Amiket elmondtál, az alapján úgy tűnik, hogy aztán aludt rá néhányat, rájött, hogy nem tud nélkületek élni.


Tehát az én tanácsom az, hogy adj neki egy esélyt, márcsak a kislányod miatt is.

2012. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem adsz neki még egy esélyt, soha nem fogod megtudni, hogy komolyan gondolja-e. Ennyit muszáj kockáztatni.
2012. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is adj neki még egy esélyt, de ne azonnal engedd, hogy visszaköltözzön. Kérj gondolkodási időt! Én várnék még pár hetet a végleges visszafogadással, nem-e átmeneti a javulás. Nem gyerek már, tudnia kell, hogy amit tesz, annak következményei vannak, nem gondolhatja meg magát csak úgy, felelősség is van a világon.
2012. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Fogadd vissza. Szeret.
2012. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Rájött, hogy a gyereknevelésben nincs semmi jó. Teljesen igaza van, csak azt nem értem, hogy erre miért akkor jönnek rá az emberek, amikor már késő. Viszont mivel minden nő úgyis gyereket akar, nem menekülhet szerencsétlen. Akkor már inkább visszamegy hozzád. szerintem szeret, csak a gyereket bánta meg. Teljesen meg tudom érteni
2012. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Gondolkodj el azon is, hogy te miben hibáztál? Ha állandóan csak a gyerekkel törődtél, (a mai szokás szerint) akkor jogos, hogy nem erre számított!.

A gyereked apja, és neki teljes családban kellene felnőnie!

Felesleges trükközni, kezdjétek újra. A problémákat ezután beszéljétek meg egymással.

2012. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy próbát megér. Beszéljétek meg, hogy mi az, amitől besokallt, mi érte hirtelen ilyen váratlanul.
2012. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös: szóval akkor nem lesz jobb szerinted? Hiszen a gyerekünk nyilván megmarad...


6-os: nem csak a gyerekkel törődtem. Azért az szerintem sokat mond, hogy anyósom is az én oldalamon áll. Eljártunk együtt erre-arra kettesben is, a szexuális életünk is rendben volt.

Igaz, van még rajtam 4 kg felesleg, de ez ellen tornázok és diétázok 8 hónapja. Sajnos nem ugrik le 2 hét alatt max ha nem eszek semmit.

2012. nov. 14. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntesz, hogy visszafogadod, csak akkor tedd, ha tiszta lappal tudjátok kezdeni és elmond mindent. Szerintem másik nő is lehetett a dologban, ki tudja honnan járt be amikor nem költözhetett az anyjához. Várj teljes őszinteséget, mert később újból megronthatja a kapcsolatot, ha most nem a teljes igazság tudatában döntesz.(PL. 2 év múlva kiderül h más miatt ment el, csak nem jött össze a dolog....)
2012. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bocsátanék meg neki azonnal. Undorító, hogy jönnek ezzel az elhanyagoltad, biztos szegény megbánta a gyereket dumával, ez NEM INDOK. Már megvan a kisgyerek, egy felnőtt férfi előre nem tud gondolkodni, nincs agya?


Nehogy már a kicsi legyen a hibás, hogy jaj, apuka nem erre számított. Felnőtt ember vállalja a felelősséget a tetteiért. És ilyen nincs, hogy lelép, mikor besokall.


Ezzel azt bizonyította, hogy bármikor képes lenne otthagyni a szarban, pedig az eskü is arról szól, hogy jóban-rosszban.


Legyél vele tartózkodó, mutasd ki nyugodtan, hogy neked ez mennyire fájt. És hogy ha még egyszer cserbenhagy, azonnal elválsz és keresel olyat, aki nem csak addig van veled, míg minden szép és jó.

2012. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!