Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elítélitek azt a nőt, aki...

Ti elítélitek azt a nőt, aki nem szeretne élete során gyermeket?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 20:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez az ő döntése. Inkább azt ítélem el, aki nem akar, de a társadalmi normák és a család nyomására vállal, aztán nagy ívben sz@rik szegény gyerekre.


Ha valaki nem való anyának (vagy nem akar az lenni), dícséretes, ha beismeri, és így él. Mindenkinek jobb így.

2012. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Még mindig jobb, mint azok az anyukák, akik azért szülnek, mert "kell", aztán meg le se sz.arják a gyereküket, vagy folyton ordítoznak vele, nem törődnek a kicsivel, aki baba korától le van téve a TV elé, és az neveli fel...

És még sorolhatnám!


Ha valaki nem vágyik gyerekre, az ne szüljön!

2012. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még én sem vagyok biztos benne, hogy akarok. Nagyon nehéz az anyagi helyzetünk, az sem biztos, hogy jövőre lesz hol laknunk, segítség sincs a közelben (szülő, vagy anyósék). De ha nem így lenne sem ítélnék el senkit, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, az ilyen döntések az adott család legbelsőbb magánügyei.
2012. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért ítélném el az ő egyéni, saját, szuverén döntéséért?
2012. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy ítélem el..mindenkinek joga van dönteni,hogy akar e vagy sem. 35.f.
2012. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel, aki szeretett volna, de nem lehetett saját gyereke, az elítélendő?


Ugyan dehogy! Ebben a világban már mindent lehet, miért fájna az nekem, vagy bárki másnak, hogy bizonyos nők nem válnak anyává?

2012. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

én se akarok. egyrészt az anyai ösztöneim kimerülnek az állatimádatban ugyhogy gyerek helyett egy zsák macska inkább,másrészt ha lennének gyerekszeretö tulajdonságaim akkor is 100szor meggondolnám h a mai világban érdemes e? mert sztem nem?

az anyaság valahol elég önzö dolog. megszülök egy élölényt aki végigszenvedi az életét. jobb esetben nem.

de mivel ma szinte senki nem él meg és marad az anyja nyakán mert nem futja még albira sem igy mégis hova szülnék?

2012. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el őket. Ez az ő döntésük.

Én annak idején úgy döntöttem hogy csak 1 gyerekem lesz. Az egyik rokonom úgy döntött hogy követi nagymamánk példáját és sorban fognak születni a gyerekei. Már 7 gyermeke van, és még mindig akar szülni.

Mindenkinek van saját döntése hogyan, miként alakítsa az életét. Ha egy nő soha nem szül gyereket (ilyen unokatestvérem is van, aki 41 éves, de sosem akart gyereket) azt is tiszteletben kell tartani ahogy azokat is akik sok gyereket szülnek..

2012. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 ASOT válasza:
100%
Nem! szíve joga, azt tenni amit akar.
2012. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább ne legyen, minthogy utálja, elhanyagolja. Attól még szeretheti a gyerekeket, csak otthonra nem kell neki.
2012. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!