Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám élettársa kopogás...

Anyám élettársa kopogás nélkül nyit be a szobámba, mintha ellenőrizgetni akarna, és gagyi dolgokat kérdezget, megkértem, hogy kopogjon, de semmi. Mit tegyek? 22/l

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 15:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen emberek. A legrosszabb pedig az, ahogy mások előtt megjátsszák magukat... Hogy egy szentek, jó emberek, pedig a felszín alatt, nos, érdekes dolgok vannak.

Beszéltél azóta anyuddal róla, vagy a pasassal?

2012. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Szerintem ez az ember egy szemét lehet.

Az én anyámnak is élettársa van én is gyűlölöm pedig nem bántja a kutyáimat. Ha ezt tenné már nem lenne együtt az anyámmal. Nem tudom hogy anyud miért van még vele együtt talán az anyagi helyzetetek miatt vagy valami más az oka talán attól fél ha otthagyja ezt az embert akkor egyedül marad élete végéig és mert nem talál mást mindenesetre beszéld meg anyuddal , hogy biztosan vele akar-e maradni mert egy ilyen ember társasága nem éppen kellemes. Lehet hogy megkeseríti az egész életét és jobban tenné ha végezne vele és keresne magának egy jó embert.


A macskákért pedig ,,véletlen" vágd jól hátba mondjad hogy ezt a gyakoriról küldik neki.

2012. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
szóltam anyának,a pasasnak is szóvá tettem,de nem hisznek nekem
2012. nov. 20. 19:43
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem semmi lelkierőd van. Én végtelenül békés tudok lenni, de ha az állataimat bántaná nem tenné zsebre, amit kap. Feljelenteném és ha szerencsém van börtönbe kerülne érte.
2012. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!