Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ránevelni anyámat...

Hogy tudnám ránevelni anyámat arra, hogy mielőtt beront a szobámba (ajtó csukva) kopogjon?! Számtalanszor kértem, néha kopog de akkor is válaszra se várva nyit is be, ajtóm meg nem zárható.

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni abból, hogy csak úgy beront... Alapból szerintem bunkóság másra rátörni, meg amúgy is...

16f

Ami érdekes, ha nagyanyám látogatóba jön, kopog és megvárja, míg kimegyek, vagy kiszólok, h jöjjön be...



2012. ápr. 14. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Anyád elkapott farokverés közben, és most mérges vagy?
2012. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nincs kulcs az ajtódhoz? Vagy egyszer támaszd ki belülről valamivel. Én is utálom, amikor kopogás nélkül ki-be járkálnak. Ennyi erővel miért lett külön szobám, miért nem tettek a nappali közepére...?-.-
2012. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez esetben teljes joggal mérges a Kérdező... Esetleg valami nehéz dolgot az ajtó elé tolhatsz, akkor egy kicsit visszapattan:D

Vagy olyan dolgot teszel az ajtó elé, ami eldőlve nagyon hangos. Pl ásványvizes palackokból piramis. Vagy konzervdobozokból piramis:D

Egy A/4-es lapra kiírod rikító színű filctollal, hogy "Kérlek kopogj!"

2012. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
téged kéne ránevelni a modorra :Danyád nem kutya gondolom...
2012. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagy tábla az ajtóra: kopogj!
2012. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg egy lapos lavórba teszel vizet és úgy helyezed el, hogy az ajtó ne érjen hozzá, de aki bejön, annak bele kelljen lépnie:D Persze ne bokáig érjen benne a víz, csak éppenhogy legyen benne. Pont annyi, hogy egy zokni átnedvesedjen:D Hidd el ez annyira idegesítő, hogy azonnal kimegy a szobából zoknit cserélni. Ha pedig kérdezi, hogy mi a franc ez, akkor mondhatod, hogy "Látod, ha kopogtál volna tudtam volna szólni, hogy várj egy picit, mert épp törölgetem a szekrényt, és ott a lavór víz az ajtó előtt, várd meg amíg arrébb rakom":) Ugyanez igaz a fenti kettő ötletemre. "Ha kopogtál volna, lett volna időm arrébb tolni"
2012. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Cetli az ajtóra, vagy lehet kapni ajtóláncot/300Ft kb/
2012. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

irigylem a problémádat. Nálunk be sem tehettem az ajtót. Sőt, apám többnyire az én szobámban tanyázott, mert ott kényelmes a heverő. Nem is volt szobám gyakorlatilag.


Sajnos a kérésen kívül sok mindent nem tehetsz, mert anyád nehezen fogja megérteni, miért akarsz bezárkózni. Szólj minden egyes alkalommal neki. Esetleg ékeld ki az ajtót!! Akkor nem tud benyitni!

2012. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
azért az anyának is fura érzés lehet, hogy a saját fiához szabályosan kopognia kell...
2012. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Ronts rá te is sokszor, és ha nehezményezi említsd meg neki, hogy neked is ugyanilyen f.os. Amúgy meg pár száz ft-ért lehet venni reteszt.


Amúgy kedves első, és ha épp tényleg maszturbált és rányitott? Az nem bűn, de én se örülnék, ha nem lehetne nyugodtan matyizni...

2012. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!