Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 80 éves dédmamám kopogás...

A 80 éves dédmamám kopogás nélkül benyit hozzánk?

Figyelt kérdés

A barátom 28 éves én pedig 20. 2 éve vagyunk együtt,itthon lakik már velem.A dédim pedig kopogás nélkül benyit ránk.Ma pl mi hajnal 3 ig ébren voltunk és beállítottam 20 percre a tv-t hogy kapcsoljon ki.Arra ébredek 3:10 kor hogy mamám kivágja az ajtót és ő jött kikapcsolni a tv-t.Mindketten meztelenül feküdtünk rém cikis volt.Aztán reggel én 6 kor mindig de mindig felkelek magamtól.Erre ő reggel 6 kor kitárja az ajtót és beordít hogy "mivan ma nem mentek dolgozni"? Közbe meg tudja hogyha mennem kell mindig felkelek magamtól.


Amúgy épeszű,jobb a memóriája mint sok fiatalnak.

Szeretem amúgy imádom,de ezek a dolgai a sírba tesznek!

Már százszor elmondtam hogy fejezze ezt be.


Mit csináljak?

20/L


2012. aug. 14. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót mosolyogtam. :) Zárjátok be az ajtót ha meztelenkedtek. :))) Sajnos ha a szép szóból nem ért akkor csak ez a megoldás marad.
2012. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be az ajtót. Ennyi.
2012. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

A tévé miatt valszeg én is bementem volna hajnalban (nem tudhatta, hogy te beállítottad kikapcsolásra).


A reggeli ébresztés meg, ha megszokott, akkor fel lehet rá készülni...


Az időseknek szerintem (már csak önzésből is) sokkal többet el lehet nézni, mint másoknak. Hiszen ki tudja, mi milyenek leszünk 60 év múlva...

2012. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs zár az ajtón? Máskor tegyél ki egy táblát az ajtóra, hogy ma szabadságon vagyok.
2012. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos nincs rajra zár,de lehet hogy ez az egyetlen megoldás!

2012. aug. 14. 09:06
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Ne aggódj, lehet, hogy már nem sokáig fog rátok nyitni... :(
2012. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igen épp ezért írtam,hogy imádom és szeretem! Mert igazából jól elvagyunk de 60 év közöttünk a különbség és a szeretet ellenére is adódnak viták!

Más-más generáció!

2012. aug. 14. 09:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen ajtótok van, amin nincs zár? A sima szobaajtókhoz lehet kapni kulcsot a kulcsmásolónál.
2012. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Zár!

És az nem magyarázat mindenre hogy idős!

2012. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
zár. Vagy vegyetek reteszt,vagy akasztót. Semminél az is jobb
2012. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!