Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 80 éves dédmamám kopogás...

A 80 éves dédmamám kopogás nélkül benyit hozzánk?

Figyelt kérdés

A barátom 28 éves én pedig 20. 2 éve vagyunk együtt,itthon lakik már velem.A dédim pedig kopogás nélkül benyit ránk.Ma pl mi hajnal 3 ig ébren voltunk és beállítottam 20 percre a tv-t hogy kapcsoljon ki.Arra ébredek 3:10 kor hogy mamám kivágja az ajtót és ő jött kikapcsolni a tv-t.Mindketten meztelenül feküdtünk rém cikis volt.Aztán reggel én 6 kor mindig de mindig felkelek magamtól.Erre ő reggel 6 kor kitárja az ajtót és beordít hogy "mivan ma nem mentek dolgozni"? Közbe meg tudja hogyha mennem kell mindig felkelek magamtól.


Amúgy épeszű,jobb a memóriája mint sok fiatalnak.

Szeretem amúgy imádom,de ezek a dolgai a sírba tesznek!

Már százszor elmondtam hogy fejezze ezt be.


Mit csináljak?

20/L


2012. aug. 14. 08:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
(fa)ék/rigli/stb ha már zár sincs
2012. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs kulcsotok a zárhoz,vegyél egy reteszt,elég egyszerűen felszerelhető.Ebben az esetben egyszerűen nincs más megoldás.
2012. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kötél
2013. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!