Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám élettársa kopogás...

Anyám élettársa kopogás nélkül nyit be a szobámba, mintha ellenőrizgetni akarna, és gagyi dolgokat kérdezget, megkértem, hogy kopogjon, de semmi. Mit tegyek? 22/l

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 15:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
rugdalta,a 10 éves cicámat megölte,a többi macsekot ütötte,engem is bámul,nyáron tavaly fürödtem a medencében,akkor is bámult
2012. nov. 11. 17:25
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hol vannak az anyák? Hogy nem veszik ezeket ők észre? Ha kamasz vagy felnőtt lányom lenne, fokozottan résen lennék, ha nem a lány vérszerinti apjával élek együtt.
2012. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy tévedek, de nincs kizárva,hogy rád van gerjedve. Én ha kérdezni akarok valamit valakitől, alap,hogy kopogok,ha bent van a szobájában, vagy megvárom amíg kijön. Azok a gagyi kérdések,csak alibinek szolgálnak, de elég gyengék. Arról pedig annyit,hogy aki a nála kisebb, kiszolgáltatottabb élőlényt kínoz, az az én szememben csak egy féreg, nem pedig ember.
2012. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Most kérlek ne haragudj, de mégis mit akartál olvasni?

Az opciók egyértelműek... zárat szereltess, beszélj az anyukáddal és verd ki a balhét.

1: nincs joga ehhez, felnőtt nő vagy.

2: az első gondolatom az lenne, hogy valamit akar tőlem.


Így hát míg itt kérdezősködnék, rögtön megtenném a lépéseket, mert nagyon kínosan és annál is dühösebben érezném magam.

2012. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen ennyire életképtelen vagy, hogy ne tudod mit csinálj??? Szereltess zárat, ha már te nem tudsz! Beszélj anyuddal. Legyél már önállóbb!!! Ne kisgyerek vagy, hanem elvileg felnőtt nő!
2012. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki rámászik egy 22 éves lányra, az nem feltétlenül pszichopata. De akinek 22 évesen nincs annyi esze, hogy hogyan kérjen segítséget zaklatás ellen - ha igaz -, azt nagyon tudom sajnálni.


A pasinak megmondnai, hogy kopogjon és ne zakjlasson, mert feljelented; zár az ajtódra vagy szék a kilincs alá; édesanyáddal sürgősen elbeszélgetés, ha pedig nem hisz neked, akkor rendőrségi feljelentés, azonnal.

2012. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csávó egy agresszív barom és ha nem repült amikor rugdosta és megölte a cicát akkor szerintem ezek után sem fog:/. Szerintem költözz el, ha megoldható, ne várd meg, hogy nagyobb baj legyen. Zárat meg lehet tenni az ajtóra, de néha onnan is ki kell azért menni.
2012. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ne lepődj meg, ha rád mászik!!! Ezután az fog következni...

Én sürgősen elbeszélgetnék anyámmal, és megmondanám neki, vagy én vagy ő. Nem épp tiszta elmére vall amit a macskákkal tett. Nehogy veled is agresszív legyen! Ja és kulcsra zárd az ajtót, főleg ha ketten vagytok otthon, és a mobilod mindig legyen nálad, akármelyik helyiségben is tartózkodsz!

2012. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az ilyen gusztustalan f@szokat kéne tökön rúgni.

Olvastam a két esetet az enyémmel is egyeznek. Csak engem még molesztált is amikor 13 voltam.

Feltétlen szólj anyukádnak és zárd be az ajtót! Vagy ha tudsz spuri onnan mert ennek nem lesz jó vége.

Én szerencsére megúsztam valamelyest. Drága nevelőapám idő elött feldobta a talpát. Nem is baj az ilyen alakok megérdemlik.

2012. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Megöli meg rugdossa????

Miféle ember ez???????


Basszus anyukád hogy bír egy ilyennel élni??? Én ezt képtelen vagyok megérteni.

2012. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!