Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy meghal, valaki...

Félek, hogy meghal, valaki erről valamit?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak volt egy csomó a mellébe.Ám az ezévi vizsgálat (amikor tűvel szúrtak) iszonyat fájt. A doki azt mondta hogy érdemes lenne kiszedni.Pár nap múlva műtét. 1 cm-es.


Azt mondták hogy 1% az esélye hogy rosszindulatú (ezt a folyadékminta alapján mondták) de én mégis nagyon félek hogy rosszindulatú és meghal.


Valakinek volt már ilyen?

Nekem már csak ő maradt...


2012. nov. 6. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell legrosszabbra gondolni..:)

1 % esély, hogy rosszindulatú, az jó szám. Az orvosik óvatosak, ezért javasolták a műtétet. Szövettan eredménye után javasolnak kezeléseket, ha mégis baj lenne..De miért is lenne?

Nekem 6 évvel ezelőtt volt tumorom..

Látod, itt válaszolok Neked..:)

Ne gondolj a legrosszabbra!

1 cm-es még kicsi!

Minden jót Nektek!

2012. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog meghalni ne félj.Minél többet gondolsz arra hogy meghal annál rosszab lesz neked is és neki is.Gondolj jóra, és arra hogy a műtét után boldog életet élhettek kettesben :)mellesleg 1cm tényleg nagyon kicsi szóval nem lesz semmi baj :)
2012. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak amióta megtudtuk hogy ez van,én nagyon félek.

Ő a támaszom mindenben.


Én azért gondoloom hogy valami baj lehet,mert eddig egyik évben sem fájt a szúrás neki,de most nagyon!

2012. nov. 6. 18:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mutteromnak a folyadék minta alapján azt mondták, hogy 75% hoyg rossz indulatú aztán mégsem volt az szóval még akármi is lehet .De baromság addig félni ameddig nem tudsz biztosat. Plusz ha méá rosszindulatú az sem egyenlő a halállal. Ma már a rák legyőzhető.
2012. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1%, hogy rosszindulatú. Ha mégis az, akkor 1% az esély, hogy nem gyógyítható (mivel korai stádium.)


Namost 1%-nak az 1%-a tudod mennyi?

Egy pillanatig se idegeskedj. Az a vizsgálat egyébként biopszia volt, és nagyon megbízható eredményt ad.

2012. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És mivan ha rosszindulatú? Akkor meghal nem?
2012. nov. 6. 18:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Az emlőrák (is) jól kezelhető ha időben felfedezik, az 1 cm (már ne haragudj) nem nagy!


A 2,5 éves lányomnak is hatalmas tumor volt a veséjén tüdő áttétekkel. Szépen kikezelték, tünetmentes, most 6,5 éves rosszabb mint 3 fiú!

Ilyen volt a lányomnak (a nyilak jelzik a Wilms tumort):

[link]

2012. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

# 6

Ha rosszindulatú az azt jelenti hogy rákos. Nem azt hogy meghal. Ha időben el lett kapva akkor nem lesz semmi gond.

2012. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem! Nem hal meg !

A rosszindulatú is kezelhető, mint már írták.


1 % esély a tumorra, magyarul: 0.

1 cm csomó, az kicsi!

Azért fájt jobban, mert nem mindig egyforma a fájdalom tűrő képességünk. A mell pedig a hónap különböző napjain érzékenyebb, pl. menstruáció előtt.

2012. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
10 hónappal ezelőtti biopszián még nem volt semmi baj...
2012. nov. 6. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!