Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérjek tőle bocsánatot?

Kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Önző, érzéketlen módon viselkedtem valakivel és most visszakapom... Legszívesebben elmondanám neki, hogy mennyire sajnálom és tiszta hülye voltam, de félek attól, hogy esetleg még rosszabb lenne a helyzet... Nem tudom, mit tegyek. Egy másik kategóriában írtam már kérdést erről, de nem sok választ kaptam... Teljesen tanácstalan vagyok.
2012. nov. 1. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ettől lehet még rosszabb? Nem hinném. Ha őszintén megbántad amit tettél, akkor igen, kérj bocsánatot, még akkor is, ha a másik jól megmondja neked a magáét. Tudod, ez az, amikor vállalni kell a felelősséget a tetteinkért.
2012. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megbántad, kérj bocsánatot nyugodtan. Nem leszel tőle kevesebb.

Vagy javul a viszonyotok ezután, vagy nem, de a jelenlegi állapotnál rosszabb úgysem lehet.

2012. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet rosszabb- pl. végleg megszakad a kapcsolatunk. Nagyon fontos a számomra ez az illető, nem szeretném elveszíteni. Valahogy jóvá szeretném tenni ezt a dolgot, de félek, nem ad rá esélyt...
2012. nov. 1. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még szóba áll veled, akkor nem lehet rosszabb attól, ha bocsánatot kérsz. Kivéve, ha van valami, amiről ő nem tud, de akkor is jobb az őszinteség.
2012. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudod jóvá tenni, ha bocsánatot kérsz. Másképp nem hiszem.
2012. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a minimum, hogy bocsánatot kérsz, ha már rájöttél, hogy hibáztál. Mi ebben a kérdés?! Ha még fontos is neked az illető, akkor meg pláne. Mondom ezt úgy, hogy idiótán viselkedtem valakivel aki fontos nekem, és már alig várom, hogy végre személyesen beszéljünk és elmondhassam neki, hogy mennyire bánom, pedig még az sem biztos, hogy ő haragszik rám.
2012. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!