Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot...

Hogyan kérjek bocsánatot anyukámtól?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon összevesztünk az új (nem magyar) pasija miatt. Valamiért nem tetszik nekem az az ember és ezt már ők is tudják. Tegnap nálunk vacsorázott és kicsit összekaptunk mert teljesen máshogy látjuk a dolgokat, a végén már kiabáltam vele (ő nem) és elküldtem a pitsába. Bejöttem a szobámba és kb 10 perccel később ő is hazament. Anyám elkezdett velem kiabálni, hogy miért kellett ezt csinálnom meg a szokásos szöveg. Mondtam neki, hogy szégyen h ilyen pasival jár, erre azt mondta, hogy az szégyen hogy ilyen gyereket szült, és elsírta magát. Ma már bocsánatot kértem tőle vagy 3x de alig szól hozzám és szomorú. Most csak tesómmal beszél. Hogy kérjek bocsánatot?

21/F


2012. ápr. 17. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Drágám! Ha nem tetszik anyukád pasija, 21 évesen miért nem költözöl el otthonról, és miért nem hagyod, hogy anyukád élje az életét, és boldog lehessen? Egyébként meg a pasitól kellene előbb bocsánatot kérned szerintem. Ezzel talán anyukád szíve is meglágyulna.
2012. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most hozta ide valamelyik nap először.
2012. ápr. 17. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj amúgy anyukád pasijával, mi az, ami zavar benne?
2012. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyukádnak tökéletesen igaza van.

1. A barátja NEM neked kell, hogy tesszen, hanem neki, neked nincs beleszólásod.

2. Ha a barátja NÁLATOK vendég, akkor nagyon bunkó dolog megsérteni.

3. Ha ilyen stílusban beszélsz anyáddal meg a barátjával, akkor ne csodálkozz, ha haragszik rád.


Ne töle, hanem a barátjától kérj bocsánatot, mert öt sértetted meg.


Ezen kivül gondolkodj el, hogy hogy éreznéd magad, ha fordított lenne a helyzet, te hoznád haza a te barátodat és anyukád sértegetné meg kidobná.

2012. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fordított esetben képzeld csak el, mi lenne, ha anyukád ugyanezt tenné a lánnyal, akit TE viszel vendégségbe!? Biztosan nem tetszene neked, ugye?!
2016. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, és még valami: egy kisgyerek, ha nem tetszik neki anyuci új pasija, szóvá teszi, és anyuka csak nem mond neki olyat, hogy "az én barátom, nekem kell, hogy tessen és nem neked!"!? Könyörgöm, te 21 éves vagy, fogadd el, hogy anyádnak is lehet magánélete! Lehet, hogy x éve elvált az apádtól, de az apád még az apád marad! Az új pasi meg nem csak apapótlék, anyád tényleg szereti őt!
2016. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!