Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti szüleitek kértek már...

A ti szüleitek kértek már tőletek bocsánatot? Te kértél már a gyereketektől valamiért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kértek már tőlem. Ha hibáztak, akkor ugyanúgy. Bár arra nem emlékszem, hogy apa bocsánatot kért valaha is :D De szerintem én sem tőle, pedig elég szemét voltam gyerekként :D

Nekem nincs gyerekem.

2012. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez valami ritkaság?
2012. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát nálunk bizony ritkaság. vagy inkább, soha meg nem történt eset.
2012. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, a szüleim is tőlem amikor rájöttek hogy eltoltak valamit, de én is a gyerekeknél ha úgy jött ki.
2012. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szüleimre nem emlékszem, hogy kértek-e bocsánatot, sosem voltunk rosszban, az apróságok meg elvesztek a múlt homályában. :) Nekem még kicsi gyerekeim vannak, de kértem már tőlük bocsánatot.
2012. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én gyerekként már nagyon sokszor kértem anyumtól, pedig nem voltam rossz, problémás gyerek. anyu is bocsánatot kért egyszer, miután azt mondta nekünk, h miattunk költözött el nem egész két hét után a szerelme. (visszament a családjához). illetve egyszer un block mindenért, nem részletezve, sőt... ("én nem emlékszem ezekre, de ha megbántottalak, bocsánatot kérek")
2012. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. vagyok. nekem még nincs gyerekem, de biztos vagyok benne, h tudni fogok bocsánatot kérni tőle
2012. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer bátyám vett magának egy új telefont, mire én mondtam anyának, hogy én is szeretnk egy ilyet. Erre az volt a válasza, hogy majd mikor dolgozok veszek magamnak. Nagyon rosszule sett, mert épp munkát kerestem akkor már hónapok óta és nem találtam és nagyon ki voltam bukva emiatt, ráadásul az akkori új barátom előtt mondta. Meg amúgyis csak viccből mondtam, nem gondoltam én sem komolyan, hogy ő vegyen nekem olyat(még most se vettem magamnak, annyira nem fontos). Na akkor nagyon rossszul esett és bementem a szobámba sírni, akkor utánamjött, rájött, hogy hogy megbántott ezzel és bocsánatot kért többbször is. Persze, igazából nem haragudtam rá, csak fájó pontot érintett, nagyon ki voltam akadva akkor, hogy még pincérnőnek meg eladónőnek se vettek fel.
2012. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kértem a gyermekeimtől, és nem hiszem, hogy ezzel visszaéltek volna. Úgy gondolom, hogy ebből azt szűrték le, hogy a tévedés beismerése dicséretes dolog, és a bocsánatkérés nem megalázkodás, hanem emberszámba veszem őket. (F)
2012. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, de kimagyarázták, hogy "jaj ne haragudj, de tudod csak azért mondtam ezt vagy azt mert azt hittem / úgy tudtam" :))) Magyarul egyik sem a "bocsánat, én tévedtem" bocsánatkérés volt :)


Én kisfiam másfél éves. Szinte naponta kérek tőle bocsánatot, pl. ha véletlenül meglököm mert nem veszem észre, hogy jön, vagy kiabálok vele ha ingerült leszek egy csínyétől, vagy ha nem adok neki olyasmit enni, amit kér, hanem inkább főzeléket kap :))))

2012. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!