Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjek bocsánatot a...

Hogy kérjek bocsánatot a bátyám feleségétől? Nagyon nem bír engem.

Figyelt kérdés

Hétvégén kicsit túl sokat ittam egy kocsmában de nem volt nálam elég pénz, állítólag másnap akartam fizetni csak nem engedték és már majdnem rám hívták a rendőröket ezért az éjszaka közepén felhívtam a tesóm feleségét és kifizette helyettem. Megköszöntem neki és azt mondta, hogy máskor oldjam meg egyedül. Mondtam neki hogy vigyen haza és haza is vitt de annyira emlékszem hogy valamiért kiabáltam meg veszekedtem vele pedig alapból a pokolba kíván valamiért. Szerintem már ideje lenne bocsánatot kérni de nem tudom hogyan. Nem akarok vele veszekedni hanem normális kapcsolatot. Mit mondjak neki? Nem jut semmi az eszembe.

27/F


2012. okt. 16. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem sokra emlékszel. Hát akkor hívd fel, vagy menj el hozzá és mondd el neki, hogy be voltál b*szva mint a csacsi, semmire sem emlékszel, de bármi rosszat tettél vagy mondtál, sajnálod.

Többet nem hiszem, hogy tehetsz.

2012. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy rettenetesen sajnálod, hogy olyan bunkó voltál vele, mikor ő szivességet tett neked, amiért hálás vagy neki. És szerintem vigyél neki valamit hálaképpen!
2012. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit, hogy ,,te figyelj én iszonyat nagy tuskó voltam, ég a pofám mint a rongy, többet ilyen nem fog előfordulni".
2012. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyesmi. :)

Én azt mondom, hogy a te esetedben a "részeg voltam, azt sem tudom, hogy mit tettem" dumát fel lehet használni. Köszönd meg még egyszer, hogy kisegített, és persze add vissza a pénzt, ha eddig még nem tetted volna meg.

ja, és máskor ne indulj el duhajkodni lóvé nélkül. :)


25/n

2012. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha alapból a pokolba kíván valamiért, akkor nem ez volt az első akciód, kár lenne hazudozni, hogy bánt téged amit tettél. Ha bántana akkor nem viselkednél így. Azért vagy ilyen, mert ilyen szeretsz lenni. Úgyhogy felesleges lenne a bocsánatkérésed, mert úgysem igaz.
2012. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsizsik666 ***** válasza:
Bü.dös alkesz vagy ez a baj veled. Máskor oldd meg egyedül , de otthagytalak volna a p.csába, ember! Én nem fizettem volna.
2012. okt. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!