Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kéne bocsánatot kérnie...

Nem kéne bocsánatot kérnie vagy valami?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, már elsős korunk óta ismerjük egymást, mindketten felnőttek vagyunk, tehát ha találkozni akarunk, akkor előtte egyeztetünk.

Nagyon régen találkoztunk ezért pár napja rám írt hogy milyen jó lenne találkozni és hogy mindenképpen ezen a héten, de még péntek előtt. Jó, én válaszoltam neki, mondtam is neki napot (a mait, hogy biztosan ráérjen) de semmi. Egyáltalán nem találkoztunk. Még csak vissza se írt. Most fent van FB-n és még chaten se ír rám annyit hogy bocsánat.

De háromból kétszer ez van. Nem kéne megváltoznia most hogy felnőttek vagyunk hogy ne legyen ennyire link? Abban is kételkedem hogy tudja-e igazán hogy mi a barátság.

Nem ő a legjobb barátnőm (talán épp ezért is mert nem lehet rá számítani) de a régi idők emlékére megőriztem mint barátot. Csak már lassan szerintem nem szolgál rá erre a szóra. :S

Én várok el sokat? Nálatok hogy megy ez?


2012. aug. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hello,nekem egy cssajjal volt így,soha se lehetett elérni...hiába hívtam sose jött..nem vársz el sokat!:) 14/F
2012. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En a helyedben nem keresném lehet, hogy csak "szórakozik"veled.

Ha annyira akart volna találkozni,akkor válaszol is neked.

Nem te vársz el sokat, hanem a "kedves" neveletlen.

2012. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De bocsánatot kellene kérnie... Én is találkoztam már ilyen "bnőkkel", de mivel tudtam, hogy úgysem számíthatok rá SOHA, ezért nem foglalkozom az ilyen típusú emberekkel, és legalább nem esz miatta az ideg =)
2012. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos elég sokszor.:( Nem azért, mert nem szeretnék találkozni velük csak elég szétszórt vagyok. van, hogy eszembe jut bnőm mi lehet vele, írok neki utána meg totál ki megy a fejemből. De szerencsére ismernek már és tudják milyen vagyok:)de ugyanúgy fordítva én sem haragszok meg rájuk ha nem úgy alakul. Tudomásul veszem, hogy ők is 100 felé rohannak, dolgoznak stb... ha meg összejön a tali akkor meg örülünk egymásnak, ennyi..de ha mondja hogy fontos dologról van szó akkor rohanok egyből.
2012. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem szerintem egyikőtök se tudja mi a barátság, ha ebből ügyet csináltok.
2012. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek írjak neki hogy rosszul esett? Azóta nem írt vagy hívott, nem tudom mi ez a keresztülnézés rajtam...
2012. aug. 29. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj neki, mert ha arra sem válaszol akkor még mindig te érzed rosszul magad. Még mindig te vagy az aki ezen az egészen lovagol miközben ő meg lehet, hogy másokkal múlatja az időt, másokkal találkozik, éli az életét. Éld te is a tiédet. Vedd félvállról. Te írtál neki időpontot ő nem írt vissza hát ez van. Ettől még nem dől össze a világ. Mutasd azt, hogy ő azért nem annyira fontos, hogy ettől az egésztől rosszul érezd magad. Ha később mégis keresne és mondjuk bocsánatot kérne, mondd neki, hogy nincs semmi baj, találkoztál valaki mással, vagy foglalkoztál valami mással, ennyi. Legyél laza.
2012. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!