Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg itt járunk, más...

Tényleg itt járunk, más családjában is van ilyen?

Figyelt kérdés
:) lementem keresztapámnál autószerelő, hogy lecseréljem a nyári kerekeket téli-re. Gumi már a felnin. Az ott lévő dolgozója mondta segít szivesen, erre megszólal keresztapám semmit, ne segíts neki oldja meg magának. Jó...leszedem a nyárit, az utolsó kereket azonban erősen fogja a csavar, így szóltam a segitőjének segítsen már, jó eltört egy gyüszű...oké. Mielőtt felraktuk volna mondtam keresztapámnak "jöjjön már centirozzuk meg mielőtt felrakjuk". A 4 ből 1 kerek nem volt jó egy 5 gm suly ment rá. Miután felraktuk megköszöntem a segítséget majd közölte 2e ft lesz, +1e a gyüszü. Nézek rá mire elkezdi magyarázni neki sincs ingyen az áram stb...egyszerüen ezek mellett nem tudok eltekinteni, már csak azért sem mert nem tudnék ilyet mondani a "testvéremnek". Olyan is volt levittem hozzá a kocsit megnézzük mi baja lehet, majd mikor m neki bocsi de te majd duplaannyiért javítanád nekem mint egy idegen, máshoz viszem, mire közölte 3 e ft hogy megébzte a kocsimat. ..hát ez...máshol is van ilyen csalndon belül...?
2012. okt. 31. 08:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van. és nem tartom normálisnak....de ezen én egymagam nem tudok változtatni.
2012. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem 1 évben ha 2-3 szor megyek vele hozzá. Egyáltalán nem járok a nyakára, most is kb 5 hónapja nem is kértem tőle semmit szal...de bekaphatja, én volt h egy héten 3 szor 4 szer is lementem neki mert kérte szaladjak már le ezt azt segíteni. Elég baj h már ilyeneket kell számolgatnom... Nem akarok remetézni de tudom én hányszor és hogy viszonyultm hozzá és ő hogy..
2012. okt. 31. 11:00
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor valóban smucig, garasoskodó, ebben az esetben vidd máshoz a kocsit, ugyanakkor ne ugorj segíteni vagy te is nyögd be, hogy x ezer forint. Majd rájön.
2012. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

te tudod de mi nem tudhattuk.

Ha ez a helyzet akkor ne foglalkozz vele. És nem kell segíteni sem ha ő hív

2012. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kovpet ***** válasza:

"És nem kell segíteni sem ha ő hív"


Dehogynem. És utána elkérni a pénzt érte :)

2012. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!