Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon kivagyok akadva, nem birom tovabb idegekkel

Figyelt kérdés

Szoval probalom minnél rövidebben meg fogalmazni.

17 vagyok,anyukám külföldön dolgozik,apukamnak mas csaladja van,nem sokat törödik velem,ezert a mamáméknal vagyok,akikröl mindenki tudja,hogy borzalmasak,tehat idegölők.Anyu is félt rájuk hagyni,de nem volt mas valasztasunk.Mindig mindenbe beleszolnak,csak vitatkoznak minden hülyeségen.Amiota nalluk vagyok a dolgaim eltünnek,kutatnak a cuccaim között,a táskámban,hiába dugome l meg talaljak,ha talalnak tampont ,vagy akarmit nallam fel vannak b.odva orakig orditanak.Minden reggel suli előtt még akkor is,ha tudjak,hogy 6kor kelek,5kor felcsapkodjak az égőket,hangoskodnak,jajgatnak.Mamám beleszol abba,hogy mit vegyek fel magamra,ha nem azt teszem ,juj ne is mondjam mi lesz belöle.Számon kérnek töllem mindent ,szoszerint mindent,anyum nem csinalja ezt.Nem engednek el sokáig a baratomhoz,ha talalkozok vele,kivanak akadva,hogy miert,mert csak faradt leszek,ha vele vagyok,de ők meg csak azt nezik,hogy mit csinaljak otthon.Tényleg terigetek,takaritok,főzök is.Suli utan egyböl mikor meg kérnek,hogy nyaljam tisztara a házat meg teszem,semmi okuk panaszra,de ők anyunak azt mondjak,hogy lusta vagyok,semmitt nem csinalok,csak fekszem ,csavargok,szemtelen ,tiszteletlen vagyok stb,hogy orditok rájuk,pedig ők orditanak én meg ku.solok,még akkor is,ha nehezen.Folyton sugdaloznak rollam,hogy elegük van belölem,de ha haza mék pár órára botrany lesz belöle,szoval nem ertem.Akkor direkt csesztetnek mondok egy pl-t,mamam meg kért,hogy csinaljak neki vmi kajat ,de ne legyen olyan sürü,mikor meg csinaltam ,elkezdett orditani,hogy mért nem sürüre csinaltam.Amikor a baratom apukaja meg halt (2eve vagyunk egyutt,imadtam az apukajat),sirtam meg minden a mamam meg takaritatott velem,elkuldott a boldba meg a sjaat bajairol beszelt,meg letekert,hogy hogy sirhatok,mert ,amikor az ő anyukaja meg halt nem sirtam igy(3eves voltam),de a pohar most telt be,amikor par napja a mamam azt mondta,hogy az egyik kutyam elkene vinni otthonrol(2van),nem engednem,hisz mit zavarnak neki,nem nalla vannak,erre 3 nap mulva mind 2 kutyam mérgezést kapott,csak az egyik élte tul.Juj.Hát milyen ember az ilyen? És én itt vagyok?'Ők tagadjak,de en tudom,mert a mamam ültetett viragokat ILYENKOR,amik mar kivannak kelve,es a kutyaim elb.szak,de ha nem ők majd a hó fogja.Akkor penzt sem kapok,honapos jegyre sem,semmire pedig anyu nekem hagyott ott egy bizonyos összeget,de nem kapok belöle semmitt,mert nincs pentzuk,aha...Anyunak ezeket nem mondthatom el,mert mikor beszelek vele,oda ulnek es hallgatjak mit mondok.


2012. okt. 29. 22:23
 1/3 A kérdező kommentje:
+ amikor tanulok direkt elkezdenek orditani valamiert,tehat tanulni sem birok.
2012. okt. 29. 22:28
 2/3 anonim válasza:
Te szegény:/ mért nem költözöl a barátodhoz vagy más rokonodhoz?:S
2012. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másik nagyszülők? Oda nem költözhetnél?


Vagy barátodhoz..


Hogy hogy nem mondhatod el anyudnak? Írj egy e-mailt neki, és abba nem tudnak belelesni az öregek

2012. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!