Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szerethet még?

Mit gondoltok, szerethet még?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsony előtt megismertem egy lányt. A szilvesztert már együtt töltöttük, nagyon jó volt minden, minden téren összeillettünk, azonban egy félreértés miatt, ami az én hibám volt, rengeteget veszekedtünk. Megbeszéltük, hogy különválnak útjaink, így 5 hónap után szakítottunk. Ennek fél éve. Akkor azt beszéltük meg, hogy ez a helyzet változhat, de idő kell hozzá.


A héten felhívtam, rettenetesen zavarban volt. Egyik ismerős beszélt vele, és ő mondta, hogy amikor rám terelődött a beszélgetés, könnyes volt a szeme, és mikor megkérdezte, hogy szeret-e még, azt mondta, hogy erről nem akar beszélni, mert fáj.


Szerintetek szeret?


27F


2012. okt. 28. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tuti hogy szeret még! Szerintem ne vesztegesd az idődet beszélj meg vele egy találkát aztán beszéljétek meg a dolgot! Sok sikert!
2012. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A fél év alatt párszor próbált beszélgetést kezdeményezni, de volt, hogy nagyon bunkó voltam vele, szégyellem is magam miatta.

Egyszer sem találkoztunk, a távolság miatt.


Azt mondta, amikor külföldre mentem doolgozni, hogy bármeddig kitartana mellettem, a távolság nem gond. Ennyire komolyan gondolta volna? Eddig mindenki megcsalt, és számomra teljesen új az az érzés, amit irántam érez.

2012. okt. 28. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szeret, de ne okozz már neki ujabb csalódást!Te meg lépjél tul azon, hogy megcsaltak, hiszen itt van egy lány,aki beléd szeretett.

Nekem is könnyes lettek a szemeim, mert tudom, hogy milyen az, ha elveszitünk valakit, akit szeretünk.

Szóval gyorsan rendezd a dolgaidat!!!!!:)

2012. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan találkozz vele.Hívd fel telefonon, hogy ott leszel a környéken ahol lakik és látni szeretnéd.Sms-ezni kár,élő kommunikáció kell és találkozás,ahol minden kiderül.
2012. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De azt nem árultad el , hogy mégis mi volt az a félreértés?
2012. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A félreértés az én hibámból történt, ugyanis el akartam menni haverokkal bulizni és úgy állítottam be, hogy nincs kedvem menni de muszáj, mert a haverok rám parancsoltak.


Neki rosszul esett, hogy azt csinálom, amit a haverok mondanak, és egy hónappal később mondtam neki, hogy én is menni akartam.


Nem tudom, miért csináltam ezt, mert sosem mondta, hogy ne menjek ide, vagy oda, tényleg bárhova mehettem. Megbeszéltük, hogy nem tiltjuk meg egymásnak, hogy elmenjünk külön valahova, csak szólunk a másiknak róla. És ő valóban tartotta magát a megbeszéltekhez, nem úgy mint az eddigi barátnőim.

2012. okt. 28. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor gyerünk beszéljetek,és várjuk a fejleményeket :)
2012. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a kérdést, hogy te szereted-e őt... mert világos, hogy valamit érzel, de nekem úgy tűnik, hogy a lány 110%-on teljesítene, te meg nem igazán tudod, hogy ki vagy és mit akarsz.
2012. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, egyértelműen szeret. De te szereted-e, vagy csak meghatott, hogy még ő érez irántad? Mert nem kéne neki csalódást okozni.
2012. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!