Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Marietta nevrol?

Mit gondoltok a Marietta nevrol?

Figyelt kérdés
Milyen lanyt kepzeltek el hozza? Milyen szemelyiseget? Kulsot?

2012. okt. 13. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Az egyik nem 100.-as tanáromat így hívták, elég furcsa egy nő. Nekem ő jut eszembe róla, ami már régen rossz.
2012. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

2 Marietta ismerősöm van.


Az egyik szép, értelmes, jófej csaj.


A másik csúnya, kicsit csöves de jó eszű.


Amúgy nem jön be a név.

2012. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Egy Marietta ismerősöm van, nyilván ő ugrott be elsőre a névről. Helyes lány, bár szépnek nem mondanám. Magas, vékony, amivel semmi baj nem lenne, de egyáltalán nincs benne semmi nőies, se csípője se melle. Ehhez még hozzájön, hogy fiúsan rövid haja van. Amúgy egy értelmes lány meg tényleg helyes is. Maga a név nekem amúgy szimpatikus, bár inkább hajlik a semleges felé. Hasonlít a Mariannára, ami viszont egyik kedvencem.
2012. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Egy Mariettát se ismerek, de a névről nekem egy lenőtt festett hajú, középkorú, idegesítő, okoskodó, ízléstelen ruhákban járó buta nő jut eszembe.
2012. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%
Nekem egy volt osztálytársam nővére ugrik be róla azonnal. És hát nem volt róla jó véleménye senkinek. Kinézetéről nem is óhajtok nyilatkozni, esze a tenger mélye alatt, már 20 volt, mikor sikerült valahogy elvégeznie az általánost, sokadik iskolából kirúgással. Pedig nem volt roma sem, csak egy útszéli krva, finoman fogalmazva. De én rühelltem, mert folyton gúnyolt, mikor meglátott valahol, hogy hülye vagyok, mert folyton tanulok, és mert normálisan öltöztem, nem úgy, mint ő és a kis barátnője. Úgyhogy ezért utálom a Marietta nevet.
2012. okt. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Az áruló csaj a Harry Potterből.
2012. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a Mariettáról a marionett bábú jut eszembe.
2012. okt. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyetemen egyik Phd-s csaj jut eszembe róla:P Nekem elmegy a név
2012. okt. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Az egyik kedvencem, valódi úrihölgy! [link]
2012. okt. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is a Harry Potteres lány ugrott be :D
2012. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!