Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem idegesítő?

Csak szerintem idegesítő?

Figyelt kérdés
Mindig kapok az ismerőseimtől szép színes, mintás gyújtókat, apám folyton elkéri, és elgórja. Véletlenül 15.000 Ft-tal töltötte fel a telefonomat 1500 Ft helyett (csak 1500 Ft-ot kellett kifizetnie), és az az első, amikor hazajövök a suliból, adjam oda a telefonomat, hogy hívogassa a barátait, akik aztán engem hívogatnak, mert apám nem kapcsolja be az ő telefonját (mellesleg a miatt is mérges voltam / vagyok, hogy nyáron csomó haverja autóval az ablakom alá állt, dudált, fütyörészett, hogy apám itthon van e, mondtam, hogy állítsa le őket, de annyit mondott, hogy 'jó fiúk, ne bántsam őket')...

2012. okt. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Amiket leírtál, azok közül valahogy egyikre sem mondanám, hogy ez korrekt dolog.
2012. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elképesztő.
2012. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
és nem próbáltátok valamilyen úton, módon megbeszélni? Egyébként szerintem is ez borzasztó....
2012. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is idegesítő lenne ha apám ezt csinálná.

Azt hogy mit tegyél.. próbáld meg, megbeszélni vele nyugodtan a dolgokat. Semmi idegesség ne legyen benned. Tudom hogy nehéz ilyenkor nem dühösnek lenni, de meg kell próbálnod. Meg kell vele értetned, hogy nézze a te érdekeidet is egy kicsit, hisz mégiscsak a fia vagy.

2012. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!