Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért és mitől lehet ez?...

Miért és mitől lehet ez? Mások és szerintem is nagyon idegesítő dolog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor vagyok egy szobában mindig be kell csuknom az ajtót. Ha nincs becsukva akkor rendesen rosszul leszek és érzem magamon a hideg levegőt amikor áramlik be. Egyszerűen nem birom ki hogy ne csukjam be. ez valami baj vagy kényszerbetegség vagy csak én vagyok ennyire hülye. Egyszerűen nem birom ki hogy nyitva legyen az ajtó...:S 13l
2010. jún. 17. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen kényszerbetegség. De ha csak ennyi a dolog akkor szerintem ne foglalkozz vele...
2010. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen, valószínűleg tényleg az.. ha más dologgal nem vagy így, akkor nem olyan komoly, de ha zavar, menj el pszichiáterhez/pszichológushoz. Általában jófejek :) nem néznek hülyének érte! :)
2010. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!