Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy szeszélyes nő?...

Milyen egy szeszélyes nő? Kire mondják?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik percbe jó kedve van, másikba meg elküld a fenébe.
2012. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bolondos, a hangulata gyorsan változik,érzelmi kitörései vannak, kiszámíthatatlan. Nem biztos ezt jelenti, de én így értelmezem ezt a jelzőt.
2012. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik percben szexelni akar, másikban már nem. Ez a legrosszabb fajta.
2012. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 éénvagyok válasza:

Szeszélyes nő az, akinek gyakran/szinte folyton változik a hangulata, akit nem tudnak kiismerni, illetőleg akihez nem tudják, hogy is szóljanak, hogy jót tegyenek neki.

Ergó sosem tudják, hogy vajon egy adott dologra,épp miként fog reagálni.

Én nagyon szeszélyes típus vagyok, és lány, azt tapasztalom,hogy rövid távon ez vonzó lehet, mert izgalmas, és kihívás, viszont hosszú távon senkinek nem kell,valahogy nem tudják elviselni. Idegesíteni kezdi őket

2012. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiismerhetetlenül nehéz eset,tipikus hangulatember,egyik percben ezt akarja és az a jó neki,másik percben már más a véleménye.Egyszóval kiszámíthatatlan.
2012. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hisztis, pukkancs, pattogós nő a szeszélyes.

Én nőként se csípem ezt, hát még egy férfi...

2012. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az az emberfajta,akit elküldenék egy pszichológushoz,mert nemnormális,idegbeteg és bolond,nem emberek közé való.
2012. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!