Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeszélyes vagyok, és...

Nagyon szeszélyes vagyok, és nem tudok tenni ellene! Próbálom, de nem megy, van valami jó tippetek erre?

Figyelt kérdés
A hangulatom olyan, mint a hullámvasút. Nem tudom, mi lehet az oka, de azon kívül, hogy nő vagyok, női hormonokkal, még a tetejében művész típus is.
2012. ápr. 16. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

dettóXDDD

de én most a szabadságmániámat élem igy nem kell elviselnie senkinek :)))

véletlenül nem rák vagy ?XD

2012. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Stabilitás az életedbe. Mondjuk egy értelmesebb pasi, aki - mikor valóban kell - akár irányit is.

Milyen művész vagy? Lehet ez nem is művészet csak egy segélykiáltás.

2012. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hú, stabilitás az életemben az elkelne már huzamosabb ideje, de mindig jön valami.

"egy értelmesebb pasi, aki - mikor valóban kell - akár irányit is"

Ilyen kell nekem, de félek, nem viselne el így senki..

És igen, rák vagyok XD. De nem követem a horoszkópot.

2012. ápr. 16. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, meg fogod találni a párodat. Mindenki megtalálja.

A nyitottság már megvan, a segélykiáltás is, rövid időn belül megérkezik az életedbe a megoldás.

2012. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem :/
2012. ápr. 16. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

háháá igy beletrafálni XDD

én se vagyok horoszkopmániás de a jellemzés totál passzol rám és a legalapabb tulajdonságunk a szeszélyesség.


mondjuk én nem birom ha irányitanak. az életben igen. de háztartásban nem.nagyon uralkodo tipus vagyok.és utálom ha korlátoznak valamiben.

én elfogadtam magam ilyennek, ugyse tudok a személyem ellen tenni.. vagy lesz vaalki aki elfogad vagy nem. nem vagyok elkeseredve, amugyse voltam társfüggö soha:)


de ha neked szükséged van rá akkor fogadd el igy magad.én ugy oldottam meg a problémát hogy mikor épp a negativ szeszély volt rajtam akkor mondtam a pasimnak hogy most hagyjpon békén mert nem vagyok olyan állapotban hogy normálisan beszélgessünk és ha nem akar hisztit akkor jobb ha békén hagy:))))ha ezt megérti egy pasi és megvárja mig tullépsz rajta akkor nem lesz gond.

2012. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendszeres mozgás sokat segíthet mert ilyenkor boldogság hormonok termelődnek.

Magnézium, citromfű tea, ómega 3, rendes étkezés halak, zöldségek...

Nem oldanak meg mindent de nagyon is pozitív hatásuk van.

2012. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!