Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan idegtépő ez a zsúfóltság...

Olyan idegtépő ez a zsúfóltság, már soha sem lesz vége?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta hol a hugommal, anyummal, mamámmal kellett osztozkodnom a szobán. Mindig minden ebben a szobában zajlott, nem volt soha egy kis nyugalmam.

Most a nyáron felújították a házat, és mindenkinek külön szobája lett.

Én ennek örvendtem is, de erre fel anyum beköltözött hozzám a szobába, pedig apuval jól vannak (a testvérem ragaszkodik a saját szobájához), és nekem ismét nincs magánszférám.

Nem akarom megsérteni anyut, de nekem is jól esne a saját kicsi terem.


2012. okt. 23. 13:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

2 megoldás van.

Vagy megpróbálsz felülkerekedni a dolgod és kiállni magadért, vagy elfogadod a helyzetet, amíg nem költözöl el.

De mivel a válaszaidból az utolsóra tudok következtetni, ezért nem értem, miért tetted fel a kérdést?!

2012. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Már egészen kicsikoromban is frusztrált ez az egész, mert én sohasem hozhattam haza barátnőt, mert mindig szégenkeznem kellett.

És most is mikor néha eljön ide a párom szinte kész képtelenség megoldani az elszállásolását.

2012. okt. 23. 14:01
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a párodhoz költözni? És a helyedben, mint írtam, kerek perec megmondanám Anyunak, eddig megértetted, elfogadtad, nem volt hely. De most , hogy mindenkinek van saját kis fészke, igazán boldog lennél, ha neked is meghagynák ezt. Különösen akkor, ha a párod meglátogat.
2012. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A hiba benned van, nézd a hugod, ragaszkodik a szobájához. Megkapja!!
2012. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem tudok elköltözni, mert az a ház amiben most lakunk az én tulajdonom. Az apai nagyszüleim hagyták rám (egy udvaron laktunk 2 külön házban).

És miután elhunytak a szüleim szépen kiadták az ő házukat bérbe, és átköltöztek ebbe a házba.(ebben a házban nincs semmi pénzük)

2012. okt. 23. 14:05
 16/23 A kérdező kommentje:

Ez így igaz, de én akármennyire ragaszkodom, úgy is képtelenek ezt nekem megadni.

És kíváncsi vagyok mások véleményére, hogy hogyan lehetne ezt megoldani.

2012. okt. 23. 14:07
 17/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elköltözöl, még a tulajdonod marad. Ezt az érvet nem igazán értem...
2012. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Igen, én se értem. Szépen állj a sarkadra, vagy míg élsz ez a felállás marad.

Azzal teszik meg, akivel megtehetik!!

Vagy elköltözöl és a ház valóban attól még a tiéd marad, vagy kiállsz magadért vagy maradsz továbbra is a saját házadban egy megtűrt, szavanincs ember!

2012. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy ezt a házat is fenntartsam minden velejárójával (mert közköltséget, meg mindent) fizessem, és még egy albérletet is fenntartsak. Mág a párommal együtt sem megy sajnos.
2012. okt. 23. 14:20
 20/23 anonim ***** válasza:

Te fizetsz mindent és kitúrnak lassan? Nem lehet magánéleted.. nekem ez az egész már magas.

Akkor meg pláne a te hibád, ezekszerint nem vagy már tini. Miért nem nyitod ki a szádat?

Gyakorolni kell a "NEM" szavacskát!

2012. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!