Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek örültél, ami számít...

Minek örültél, ami számít sokat, mivel lett több az életed attól, akivel már vége van?

Figyelt kérdés

csak pozitív dolgokat szeretnék hallani.

mert én úgy érzem én nem fejlődtem sehova, nem lettem több a volt páromtól, annak tudok igazán örülni, hogy megcsinálta a csapot, ami előtte évekig csöpögött.

Viszont az exet én protezsáltam be egy jó munkahelyre, azóta is ott van. a másik exnek meg én rimánkodtam, hogy dolgozzunk kint, azóta milliomos.


te mit kaptál, mit adtál?


2012. júl. 3. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Adni? Időt, rengeteg türelmet, tápláltam önbizalmát, bíztattam a munkában, megvalósítottuk pár álmát, mint kijutni külföldre többször elmenni helyekre, átélni dolgokat. Tanítottam úszni.


Kapni? Hát jobb szervezőképeségeim vannak (ala mindent nekem kellett), megtanultam főzni amit elötte sose hisz mindig bíztatott rá s dícsért, megtanított élvezni a biciglizést, viszont már nehezen hiszek-bízom meg bárkiben.

2012. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úristen! Soroljam? =)

Antiszociális voltam. Az egyik exem még nálam is antiszociálisabb volt. Egy ideig tetszett, aztán már túl sok volt, így rájöttem, hogy én mégsem ilyen vagyok, nem ezt akarom. A kapcsolat sz*r volt, én meg benneragadtam túl sokáig, de végül csak jobb emberként jöttem ki belőle. (Ami csak később derült ki, de kiderült.)

A másik exemnél a többi hiányosságom derült ki. Nem bírta a hisztijeim, és a viselkedésem, ami nem csoda, de pont ezzel elérte azt is, hogy rájöttem ezen is változtatnom kell.

Hogy én mit adtam? Ezt tőlük kellene megkérdezni.

Te nem tanultál semmit a kapcsolataidból? Addig ugyanaz fog ismétlődni, amíg nem fejlődsz tőlük. Biztos megvan rá a lehetőséged, csak fel kell ismerni. A legrosszabb kapcsolatokban, vagy a legrosszabb véget érőkben van a legtöbb tanulság.

2012. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre csak félek, hogy vége lesz egyszer a párommal. De azt tudom, hogy már most is sokat kaptam tőle, nem véletlen ismertem meg. Sok dolgot láttam meg magamban az ismeretségünk óta, amiken érzem, hogy változtatnom kell, és rajta is vagyok. Csak sajnos a változás nem jön egyik napról a másikra, ezért is lesem már csak azt, hogy mikor hagy fel a türelme. De bárhogyis lesz, örülök, hogy vele lehetek, Ő az egyik legjobb dolog az életemben. Ami írtam, nem önbizalomhiányból írtam, ismerem magam, tényleg van mit javítani. De jó, hogy ezt megláttam. Hogy mit adtam neki? Ezt Ő tudná elmondani :)
2012. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ő az egyik legjobb dolog az életemben."

Erről jut eszembe, hogy én ezt az érzést is kaptam, és még így utólag is azt gondolom, hogy így volt, és jó volt.

#2 voltam.

2012. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor vége egy kapcsolatomnak,ami közben úgy éreztem, hogy mennyi minden jót kaptam és adtam, akkor rájövök, hogy teljesen felejtő a dolog :D és egyáltalán nem is számítanak ezek a múltbéli dolgok.Inkább csak óvatosabb lettem :)
2012. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!