Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, ha a csaj...

Normális dolog, ha a csaj lemond mindenről a gyereke miatt? Értem ez alatt, hogy nem próbál társat találni magának, mert a fia nem nézi jó szemmel ezt. Ezért nem tudok vele kapcsba lenni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 22:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem 'csaj', hanem nő, beszélj már egy kis tisztelettel róla!

Nagyon is ritka és értékelendő, ha eléd helyezi a gyerekét. ha a gyerek nem szeret meg, nincs esélyed, ez van.H

2009. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Igenis beszélj még a növel, miért mondja ezt, akkor mig meg nem nösül a fia, akkor addig anyukának nem lehetne kapcsolata? Na ez azért durva, itt vagy téged le akar állitani ezzel a dumával, vagy nem tudom, kérdezz rá.

9 évesen azért még egy gyerek bele tud szokni az ujdonságokba, anyukának meg kell értetni vele hogy a barátja vagy, nem kell egyböl szeretöt stb...t mondani.

Akkor ha az anyuka beszél a postással, vagy egyéb ilyen emberekkel, akkor azt sem engedi meg a gyerek? Ez egy kicsit sántit.

2009. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Fiával egyszer találkoztam, fociztunk együtt.
2009. aug. 8. 23:10
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

És mikor fociztál vele elfogadott, neki mint focipartner jo voltál ? Bezzeg anyának nem lehet barátja?

Én beszélnék a növel ezekröl a dolgokrol, vagy tényleg csak le akkar koppintani, te amugy észlelted már hogy nemkivánatos ember vagy ?

2009. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen éreztem.
2009. aug. 8. 23:42
 16/28 anonim ***** válasza:
92%

23:01

Nem tudom, hogy te voltál-e már a másik oldalon, de nekem is el kellett fogadnom anyukám pasijait. Az első egyszerűen olyan ember volt, akivel képtelen lettem volna együttélni.

Szerencsére anyám az én kedvemért is(bár én erre nem kértem, csak megmondtam neki, hogy ne minden hétvégén hozza át, mert ez kicsit már sok), lemondott róla. Nagyon haragudott rám, még most is, pedig már évek teltek el. Azt mondta kiutáltam őt a családból, pedig ő nem tudta, hogy mennyit bőgtem, hogy állandóan vendégnek éreztem magam a saját házunkban.

Mégis sikerült találni egy új párt magának, egy nagyon rendes hapsit, aki enegm is megért, és megfelelően bánik az anyámmal, meg velem is. Tehát létezik, lehet ilyet, és anyám is jobban szereti őt, mint az elsőt.

Szóval ne ítéld el se az anyát, se a gyerekét, ez nagyon nehéz mind a kettőjüknek. Lehet, hogy ez esetben a kérdező viselkedésével van a hiba.

2009. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nem velem van a hiba, már 2 csajom is volt akinek, volt gyereke.Egyikkel 4 évig laktam együtt.Jó tanulópénz volt.

Igen voltam a másik oldalon, mert szüleim elváltak és anyukámnak volt 2 barátja.Az egyiket nem csíptem. A másikat bírtam.

2009. aug. 8. 23:49
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem csíptél abban a hapsiban?

Szerintem azért neked sem árt egy önvizsgálat, hátha elkövetsz hibákat.

Szerintem koncentrálj a gyerekre, TÉNYLEG érdeklődj iránta, ne csak a szokásos udvariaskodást lökd.

2009. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nálam ugyanez a helyzet volt.A fiam 8 éves volt amikor az új partnerem lett.Az elején,én is úgy voltam vele,hogyha a két fiú nem jönnek ki egymással,és választanom kéne akkor természetesen a fiamat választom.Az első hónapban fiam is idegenkedett(később elmondta,hogy azért nem akarta a páromat,mert félt,hogy elveszi tőle az anyját és kevesebb törődést,szeretett fog kapni)de végül is nagyon megszerették egymást.Azóta a fiam 17 éves,és mai napig is nagyon jó barátja a páromnak.Talán elképzelhető,hogy a fiatal nő fia is hasonló ok miatt nem karja,hogy mások is legyenek az anyjának,mert fél,hogy már nem lesz fontos neki..Ha tiszteled a hölgyet(a csaj szó már ilyen esetben amikor gyerek van,olyan tiszteletlenül hangzik)talán próbáld meg egyszer egy beszélgetésnél elmagyarázni a kisfiúnak,hogy te neked mind a kettőjük fontos lenne,és nem az a célod,hogy elvedd tőle az anyját,hanem részt akarsz venni az életükben.igaz még kisfiú,de kezelheted "kis felnőttként"..Mondjuk hívd meg a mekibe,vagy valami jó kis helyre ahová szeret járni..
2009. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Mert az a hapsi modortalan volt, arrogáns.

Hogy ketten a fiúval mennyek el?

2009. aug. 9. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!