Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, ha a csaj...

Normális dolog, ha a csaj lemond mindenről a gyereke miatt? Értem ez alatt, hogy nem próbál társat találni magának, mert a fia nem nézi jó szemmel ezt. Ezért nem tudok vele kapcsba lenni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 22:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves a fia? Miért nem nézi jó szemmel? Te és a lány hány évesek vagytok? Honnan tudod, hogy a fia miatt nem akar veled kapcsolatot? Ezt mondta vagy csak gondolod? És ha más okból nem akarja?
2009. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

csaj vagy nő?


nem, nem igazán, de a nők szülik a gyereket, és a "normális" nők mindent megtesznek a gyerekért...

szóval vlhol megérthető is...

2009. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

én 29 a csaj 31 a kisfia 9

A csaj mondta, hogy nem nézi jó szemmel a fia.

2009. aug. 8. 22:16
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

akkor a fiával kéne vlhogy összehaverkodni...


hát igen, biztos, hogy mellőzni fog... a gyerek lesz az első...


csak akkor van esélyed,ha a gyerekkel jól összetudnál haverkodni...

2009. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi, várom még a válaszokat:)
2009. aug. 8. 22:20
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy csak ezt mondja, hogy lerázzon? Ismered őt és a múltját? Lehet, hogy fájdalmas emlékei vannak és nem akarja újra megégetni magát.
2009. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem ismerem annyira.
2009. aug. 8. 22:30
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess el a csajjal, ha nagyobb lesz még jobban nem fogja jo szemmel nézni, hogy az anyja mellé kerül(het )

valaki, nekem 6 és 9 évesek voltak a lányok, mikor a párom elhaygott minket, és nem igazán szoltak ( tudtak belezsolni ) hogy kapcsolatom legyen, azóta 10 éve együttt vagyok a párommal.

Nem lehet hogy ez csak kifogás neki?

Mond el neki érzéseidet, vigyétek el együtt a fiut valami közös eseményre, pl . egy cukrázda, fagyizó stb. és látni fogja a fiu is hogy nem ellenség vagy, anyuka meg magyarázza el neki a dolgokat, hogy nincs már apuci vele, anyának is kell barát. Persze nem egyböl összeköltözésre gondolok.

Sok sikert.

2009. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Elképzelhető, hogy a gyerek féltékeny egy új pasira, fél, hogy akkor kevesebbet fog vele foglalkozni az anyukája...


Én simán lemondanék bárkiről, ha a gyerekeimnek nem tetszene az illető, a gyerekeim sokkal fontosabbak mindennél, még magamnál is!

2009. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom tetszem-e a srácnak. Állítólag senkit nem tűr meg.
2009. aug. 8. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!